• futbolu, güzel olduğu için seven fenerli arkadaşlarımızla insan gibi tebrikleştik... fakat;

arkadaş ne olacak bu yosmaların hali?

bunca entrynin içinde bir tane "şampiyonuz" temalı entry görmüyorum, adam gelmiş "şampiyonluk havasına girdiler" diye ağlıyor.

evladım gözyaşlarından mı okuyamıyorsun, zeka geriliği mi var? kendiniz çalıp, kendiniz oynuyorsunuz sonra gak guk.

yapmayın, 50 milyon euro harcadığınız sezonda yerleştirdik küsküyü. akıllanın artık.
  • dün akşam fenerbahçeyi 3-2 yendiğimiz maçtan sonra pederimi aradım. telefonda kutlaşalım diye. sonunda şeytanın bacağını kırdık bıbıcığım dedim. ne bacak kırması, hamuğa goyduk bıraktık dedi kısık sesiyle. mario dedim. gomez dedi. siyah dedim. beyaz dedi. nartallo dedim. mrklea dedi. kısa süren bir seansla kemoterapi uyguladık birbirimize. sonra kapattık telefonları. oturduğum yerde 3-5 saniye sessiz bir şekilde dururken mutfaktan hanım bağırdı ;

- yalnız iyi koyduk haa.

limited edition : debe listesine 10.sıradan girmişiz. ilginiz için teşekkürler.
  • nazar değmesin. 2 sezondur golcü problemini çözmüş gibi durmaktadır.

bu golcü sıkıntısı olmadan kaleye de bir oscar cordoba stili adam bulsak savunmaya da bir zago stili nasıl şeker nasıl güzel olurdu.
  • alıntıdır;

hayat fenerbahçeli birinin beşiktaşlı birine ''bizi hakem sayesinde yendiniz'' demesi kadar saçmadır.
  • yönetimin mahmut uslu'ya kesinlikle yanıt vermemesi gerekir. sanki mahmut uslu cevap verilecek bir şey söyledi de yönetim ona cevap versin. adam demirören sayesinde kazandığımızı falan ima etti, bunun ciddiye alınıp cevap verilecek bir tarafı yok ki. maç sonrası açıklamalarını izlerken yanımdaki fenerliler bile saçmalamanın ucunu kaçırdığın fark ettiler. yatıp kalkıp demirören'e dua etsinler, hem ciddi bir rakibinizi 10 yıl rekabetten uzaklaştırmış, hem de "fenerbahçemiz"e her zaman destek olmuştur.
  • derbi galibiyetinden dolayı tebrik ediyorum. canlı izlemedim ama iyi oynamışlar. hakem hatalarına gelince; münferittir, beşiktaş hakemlerden en çok çeken takım sonuçta. hakem maçı piç ettiyse bu adamlar ne yapsın arada olur öyle takılmayın. bu arada beşiktaş taraftarına "ağlama melis" tarzı laflar yakışmıyor. genelde ergen gs trolleri yapar bunu, siz yapmayın. yarın başka bir hakem size yapar aynısını, yazmaya yüzünüz kalmaz. sizin arkanızda saray yok unutmayın. tekrar tebrik ediyorum.

not:fb
  • kıskanç göt lalelerini bugün sol ekrana sokan takımım hepsi buraya üşüşmüş, belliki doymamışlar.. ( iliğimizi kemiğimizi kuruttunuz yeter artık siktirin gidin başkası faydalansın azcık)..
  • tüpcü tarafından gazı alınmış takım.
  • ilk açılan üyelikli stok eritme sitelerinden birinde (en ünlüsü) formaları ciddi indirimle satılıyormuş.

edit: eski sezon toyotalı formalarmış *
  • besiktasa yenilmenin acisi ancak basin aciklamasiyla cikar..

(bkz: 30 eylül 2015 aziz yıldırım açıklaması)
hesabın var mı? giriş yap