• bu kadar kesin yenemezsiniz diyenler veya sokup geçeriz diyenler neyin kafasını yaşıyolar. simdi burda istatistik kasan gs'lilerle, her sene kadıköy'de sikecez sokacaz diyen gs'liler aynı güruh. isine gelince istatistik isine gelmeyince istatistikle maç oynanmaz her maçın hikayesi farklidir goygoyu. futbolda net bisey yok hersey olur. su an görünen avantaj galatasaray'da ama yeneceginiz kesinse hic oynamayak direk 3 puan yazalım size. ayrıca her takimn kesin puan kaybedeceğini düşünüyorum. kalan maclar hic bi takım icin kolay maçlar değil
  • tinercilerin bastığı başlık.
  • tinerin gücü adına
  • şaka bir yana gs'lilerin içine bir kurt düştü.
  • burak yılmaz faktörü yüzünden trabzon'da bjk çok zor bir atmosfer bekliyor olacaktır. 3 puan değil 1 puan için gelin.
  • mk zaten galatasaray ve trabzonspor’u kendi sahalarında yenebilirsek şampiyon olalım zaten de bu pek olası görünmüyor. ikisi de gayet formdalar.
  • bu sezon galatasaray'i hic izlemedim ne oynar bilmem ama besiktas'in her macini izledigim icin biliyorum,
    bizde bir defans var evlere senlik. karius hala bana guven vermiyor, sol kanat bitik (belki adriano iyilesir diye bir umudum var), takimda herkes birbirinden kopuk oynuyor, mesafeler cok uzun, hep bireysel cabalarla bu gune gelebildik, senol gunes her zamanki gibi oyunu okuma ozurlu.
    bu sartlar altinda gs'yi deplasmanda yenersek sampiyonuz, berabere kalirsak 2. yiz yenilirsek 3. bitiririz.
  • yine tineri fazla çeken bi beşiktaşlının açtığı manasız başlık.umutlandırıp utandırmayın pankartınızı size hatırlatırım.
    not : bu sene de şampiyon galatasaray ;)
  • çok ortada ligin sonucu ama 3 takımın da şampiyonluk şansı var. iyi olan kazansın. beğenmeyen varsa yallah suriye ligine.

not: dolmabahçespor
hesabın var mı? giriş yap