• bilgisayarın bozulması çok vahim bir durumdur.kişi özellikle bilgisayar bağımlısıysa en fazla iki gün yaşayabilmektedir tabi kesin bir rakam vermek zor çünkü kişinin bünyesiyle alakalı bir durum da söz konusudur.kişi hemen eline yıldız uçlu tornavidayı alıp kasayı açmalı vay anam vay neler dönmüş serhat ya ! demelidir.ananski ! bu bilgisayar bu kadar kablo arasından nasıl çalışıyor da demelidir. kabloları karıştırırken havaya kalkan toz zerreciklerine aldırış etmeli hemen elektrik süpürgesi ile kabloların arasına girmeli bir güzel oraları silip süpürmelidir.daha sonra kabloları tek tek söküp aynı bir lego gibi yeniden birleştirmelidir sonra yurdum bilgisayarcılarının dediği gibi ''hafız format da attık niye düzelmedi ? '' denmeli kendi kendine gülüp geçilmelidir.ön panelde ki tuşların anakarta takılan kablolarına kesinlikle ama kesinlikle dokunulmamalıdır.ehehehe buldum ne güzel şunları sökeyim deyip söküp bir daha takamayabilirsiniz ve asla bunları cumartesi günü yapmayın araya bi de pazar günü girer hepten ipi tutarsınız.**
  • insani su kor varolusta merdivensiz birakiyor, firlatilmisliginda kaybettiriyor, allah seni inandirsin.
  • evde başka bir bilgisayar varsa, sizi o bilgisayarın sahibinin en büyük hayranı, kölesi ve düşmanı eden durumdur.
    ayrıca bir bakmışsınız televizyon izler, evdekilerle sohbet eder, vakitlice uyur uyanır olmuşsunuz. insanın ayarını bozar yani.
  • ders çalışamamak, dizi seyredememek, oyun oynayamamaktır. kör, sağır, dilsiz olmaktır. hele bir de tamir edilemiyorsa ve yenisini almak hemen mümkün değilse dünyanın sonu, küçük çaplı bir kıyamettir benim için. şu an bu durumu yaşıyorum
  • forumlardan elde edinilen bilgiye göre format atınca geçiyor.
  • insanı üzen bir durumdur. bir iki güzel sözle gönlünü almaya çalıştım; ama "dal kırılmışmış bir kere." böyle de artis.
  • hobi olarak bozulsun sorun yok yani de dizinin ortasinda gitti boyle seyler yapmasin.
  • sinir bozucu durum.
    şahsen en etkili yöntemim uykuya yatırmak.
    biraz dinlenirse hastalığı geçer diye düşünüyorum.
    ama geçmiyor tabii.
    (bkz: #33303805)
  • yaz aylarındaki rastlanan sorunun genellikle ısınmadan kaynaklı olduğu veısının yol açtığı olaydır.
hesabın var mı? giriş yap