• topitanem. ilk yediğinizde sevmeseniz de ikincide vazgeçemez hala gelirsiniz.
  • benzinle çalışan jeneratör ve elektrikli tezgahlı testere

gazetedeki ilana iki kere baktım, hakikaten bim mi diye bunları satan.
    yakında araba da satılacak bence bim'lerde.
  • rituel de beauté siyah nokta ve kir temizleyici burun bandı. nivea'lar hep yalan dolan.

az evvel küçükyalı bim'de gördüğüm bantların hepsini -on iki kutu- silip süpürdüm. sonra stokta kalmıyor, aylarca mağdur oluyorum. ciddiyim. her kutuda altı adet burun bandı bulunduğunu düşünürsek yetmiş iki bantla uzun müddet mutlu mesut yaşayacağım.

edit: çok "kadınlar kulübü" oldu ya, neyse.
  • yurt yaprak sarma artik bunlardan biri degildir. satistan kaldirmislar canim konserveyi.
  • tahin ezmesi mi desem helva kreması mı bilemedim şimdi. görünüşü aynı fondık kreması olduğu için kaşıkla içine düşmek istiyorsunuz, ama tadı da ağır, yoğun tahin, öyle çok da yiyemiyorsunuz. öyle muhteşem işte, yoruma çok açık.
  • fistaki marka antep fıstığı. orjinal antep. üstelik yarım kilosu 9.45 tl.
  • (bkz: zydo)
  • ilkler yağlı gevrek, daha ne olsun. gerçi uzun bi süre markasını ülker sanmıştım ama satış hilesi işte onlar ne yapsın...
  • 1 liraya satılan bavyera tipi tam buğday ekmeği. diğer ekmeklere göre dolgun ve doyurucu; böyle hava basılmış kabarmış değil, olmasi gerektiği gibi.

diğer tahıllı, çavdar, kepekli, tam buğday unlu ekmekleri de güzeldir beyaz olanlara göre.
  • kerem marka kaymak. ilk başta tereddüt edebilirsiniz almakta ama bir kere deneyin derim gayet başarılı hemde uygun fiyata. itimattan aldığımız kaymak kadar lezzetli bir ürün (bkz: eker süt ürünleri)
hesabın var mı? giriş yap