• 2013 ve 2015 yıllarında bim'in sattığı star wars temalı ürünlerden günümüze kadar gelenlerin durumudur.

darth vader figür hiçbir şey olmamış gibi duruyor.

stormtrooper ortalıkta yok. evde bulamıyorum 3-4 yıldır. belki de hiç almadım.

iki adet kupa hala kullanılıyor.

yastık vardı o da hala oturma odasında, ikizlerden birini eğiliyor şimdi.

şapkayı hiç takmadım, sıfır gibi duruyor.

postacı çantası var, müthiş, hala çok güzel.

koşa koşa ne gitmiştik ne bim markete sabahın köründe. evliler daha şanslıydı. eşini de gönderebiliyordun başka bim'e.
  • iki kupa ve iki yastık hala kullanılmaktadır. keşke daha fazla alsaymışım zamanında.
  • iki kupa da çalınmıştır hem de evden haha üzülüyorum onları seviyordum. aldığımda hayatta hiç star wars izlememiş birisi olarak hoşuma gitmişti hem
  • küçük bir yastık almıştım, şimdi üzerine annemin bahçesindeki kediler yatıyor.

may the cats be with you.
  • iki kupa kardeşimin yalvarmalarına kıyılamayarak ona verilmiş ve evinde kullanılmaktadır. bir tane de defter gibi birşey daha var o da hiç kullanılmadı. üşenmesem isteyen birine gönderirim.
  • stormtrooper not defterini hala kullanıyorum. kupalarımın ikisi de yere düşüp kırıldı. havluları da çok kaliteli değildi ama arada kullanıyorum. uzun kollu tişörtleri yıkandıkça çekti bayağı. postacı çantası bayağı sağlam çıktı, hediye vermiştim ama arada görüşüyoruz.
  • benimkiler karanlık tarafa geçti.
  • tüm ürünler sapasağlam duruyor. sadece anakin'in figürünü almamıştım.

(bkz: hastasıyız dede)
  • kupalar ve yastıklar duruyor, onlarla iki çocuk büyüttük resmen. iki de cam bardağımız var, onlar da hala evde.

yalnız, son darth vader'ı benden önce kapan teyze naaptı, onu merak ediyorum. bir misafir odasındaki vitrinin içinde, üzeri dantel örtülü vaziyette muhafaza edildiğini düşünmekteyim.
hesabın var mı? giriş yap