• yayın akışı şu şekilde:

00:00 referanslı linkle açılış
    00:00 00:00 referansını kaçıran ikincil referans entryleri.
    00:01 yardım isteyenlere mesaj ve referans linki
    00:45 binance övmeli referans entrysi.
    02:30 daha önce 3000 kez yazılmış cümleleri tekrarlayıp 'şuradan girin' mesajlı referans
    07:15 patlayan bir alt coin ile ilgili bilgi kırıntısına ilaveten yardım talepleri için referanslı link
    11:30 asya piyasasının kapanmasına dair yorumlar ve referans
    16:00 amerikan piyasasının açılışına dair uyarılar eşliğinde referanslı link
    18:00 piyasa değişimi sonrası dalgalanma yaşayan bit alt coin üzerinden referans
    22:30 son referanslar
    23:30 yarım saatlik sessizlik eşliğinde referanslı linkler.
    23:59 saygı duruşu/istiklal marşı/kapanış
  • işlem yaptıktan sonra o coinde kalan küsüratların beni deli ettiği exchange sitesi.
    çözümü varsa yeşillendirin lütfen. 0.98500000 ada nedir aga. alsan alınmaz, satsan satılmaz.
  • ufak ufak kumar oynadığım ve şimdiye kadar hiç kaybetmediğim borsa.

aslında amacım köşeyi dönecek kadar para kazanmak değil. iddaa oynar gibi, slot makinesinde free game bekler gibi zevk almak. borsada kağıt al-sat yapmakla aynı şey ama kripto para piyasası çok oynak olduğu için şimdilik çok daha heyecanlı ve hızlı.

ada, verge, tron, cnd gibi asansör coinlerden bir sepet oluşturdum, hepsine de eth değerleri üzerinden satış emirleri verdim. burada kriterim 24h high fiyatı. son 24 saatte gördüğü maks değerin biraz altına satış emri veriyorum. ara ara kontrol ediyorum. hangisi satılmışsa hop tekrar 24h low fiyatının biraz üstüne alış emri veriyorum. bunu mütemadiyen tekrarlıyorum.

örnek

böyle böyle ufak miktarlarla kupon yapar gibi, ne bileyim sanki avcı-toplayıcı insanlar gibi sermayemi çoğaltıyorum. çok zevkli lan. arada gerçekçi olmayan rakam girip denemeler yapıyorum falan. bir bakıyorum oha o fiyata satmış. yine hemen düşmesini bekliyorum. 25 dolar sermaye ile başladım. bunun bir kısmıyla 2 bnb aldım. ilk günler kar oranlarım yüksek olsa da sermaye çok küçük olduğu için yavaş ilerledi. şu an 102 dolarım var. hedefim 25 dolar maliyetle 1 eth.

2 coinde hodl yaptığım ufak bir miktar da var ama al-sat çok zevkli baba. resmen tlfda hiç oyun oynamıyorum, hiç video izlemiyorum. iddaa bile yapmıyorum 15 gündür. boş kaldıkça buraya girip emirlerimi kontrol ediyorum.

parayı vuralım diye yüklü meblağlarla girmeyin, neticede sanal borsadır, bir terslik olur üzülürsünüz. sabırlı olun, ufaka ufak mining yapar gibi eth ya da btc kasın. zevk için yapın, kazanırsanız zevkiniz katlanır, kaybederseniz de üzülmeyin. refli linklerle üye olmayın, siktiredin, adam gibi google'a yazıp girin işte. kimseye de ref mef dilenciliği yapmayın.

bol şans.
  • 0.001btc altın da işlem yapmaya izin vermeyen site.
  • amq engelle engelle bitmediniz. amq dilencileri. başlığın amına koydunuz.

tanım: yarrak gibi site
  • stop-loss konusunda merak ettiklerim olan kripto borsa. simdi efendim diyelim abc coin almişiz. ama ben bu coini dolar olarak belli bir seviyenin altina düşerse dolar karşiligi satmak istiyorum. ancak abc/usdt dönüşümü binance'da bulunmuyor. bu durumda nasil bir yol izlenmeli. bu arada usdt nin gercek dolar olmadiginin farkindayim. ancak baska türlü dolar bazinda dönüsüm yapamam sanirim.
  • sil ve yeniden ekle ile aynı mailleri heryerde ve defalarca kez görmeme neden olan cryptocurrency borsa platformu saplayan hongkong'lu hede
  • binance: 1 ethereum transferi: 0.01 ethereum = 7 dolar = 27 tl

waves platform: 1 ethereum transferi: 0.001 waves = 0.015 dolar = 6 kuruş

böyle çok incik boncuk koinler peşinde değilseniz bu kadar komisyon ödemenin anlamı yok.
  • türk sitelerini kullanmadan hesabıma bakiyeyi nasıl geçiririm merak ettiğimdir.

mesela bi müddet sonra yeter bu kadar dedik. illa btcturk ya da paribu’ya mı göndermemiz lazımdır?

kafamda deli sorular.

edit: çok mesaj atan olmuş tek tek yazamıyorum kusura bakmayın.. maalesef düzgün bir bilgi gelmedi sanırım başka yolu yok..
  • twitter'da yaptığı canlı yayının bir kısmını izledim tron coinin founderını bugün.. videonun başında binance'la alakalı bir şeyler soruyorlar. iyi gidiyorlar vs. dedikten sonra geçen hafta türkiye'den çok fazla yeni kayıt aldıklarını duydum ama sebebini bilmiyorum diyor.

oğlum napıyorsunuz? kaç kişi yığıldık lan çinlilerin arasına. piyasa bizden mi dönüyor nedir? eheh
hesabın var mı? giriş yap