• --- 10 nisan 1971 ---

bugün bizim demirci ustası ibrahim, şarkıcı olacağını söyleyip inşaattan ayrıldı. hahahahahahah...:))))

--- 10 nisan 1971 ---

*

--- 26 mart 1975 ---

bana selam söylemedi :(((

--- 26 mart 1975 ---

*
  • sevgili günlük,

biz de mala vuruyoruz, behlül de... daha da bişey demiyorum :(

sevgi ve ıstırapla
  • sevgili günlük

hani şu balıkçılar eline sürüyormuş, nasır tutmuyormuş ya, ondan alalım dedim maaşın yarısını verdik, dertliyim.
  • 14 mart 2013

"bugün de mala vurdum... millet bu iş için para veriyor, ben para alıyorum. ahah süpermen."
  • sevgili günlük,

bugün de, boğaz tokluğuna çalışıyorum diye, sübyanların maskarası oldum.

canın sağ olsun, selametle..
  • yevmiye denir genelde buna.
  • sevgili günlük,

baba parası ile götünü yaya yaya oturan cibilliyetsizlerin diline düştüm. amele olmakla adam olmayı karıştırıyorlar bu memlekette güzel sözlük

see you.

tanım: ruhu amele olanları açığa çıkartan günlük.
  • inşaat filminde şevket çoruh karakteri
  • sevgili yıllık, evet evet yıllık. çünkü bütün yaşadıklarım anlık olsa da, bendeki izleri hep yıllarıma mal oluyor. ömrümü yiyor.

ne diyorduk, evet bugün yine hafif nemli ve rutubet kokan yastığımdan boyun ve bel ağrıları ile zar zor kalkabildim.
    kenarda duran piknik tüpü ve üzerinde duran demliğe gözüm takıldı. daha yataktan çıkamadan gözlerim kibriti aradı. vasati 40 çöp. kibrit kutusunun bile vasati alınabilecek bir değeri var yani :/. üzüldüm sevgili yıllık. bir balonun özülü ve şiştikçe beyazlayan yanı gibi üzüldüm. şiştim ama patlayamadım. doğarken ki defolarım ömürlük.

ne diyorduk biz, balon yok yok kibrit. bu kibriti sırf yaktıktan sonraki ortaya çıkan kükürt kokusunun odamın havasını değiştirmesi için kullanıyorum. benim için güzel bir koku.

çayımı içtikten sonra pazara gideceğim, alınacak bir şey yok ama verilecek bir ömrüm var.

yazarım sonra...özle beni yıllık.
hesabın var mı? giriş yap