• engin akyürek ve bergüzar korelin başrollerini oynadıkları film. ocak sonunda vizyona girecekmiş bakalım.
  • bergüzar korel ve engin akyürek filmi. ikisini de ayrı ayrı severim. duruşları, hayata bakışları ve özel yaşantılarıyla nazarımda yerleri ayrıdır...

bir ay yapım be medyapım filmidir aynı zamanda.

hayatımızda karşılaştığımız milyonlarca ayrıntının, aldığımız binlerce kararın bizim ve diğerlerinin yaşantısını nasıl etkileyebileceğinin işlendiğini duydum.

yıllar önce rastlantının böylesi diye bir film vardı benzer konuda; kader, rastlandı, şans temalı... güzeldi oldukça... bu filmden de çok umutluyum...
  • fragmanda ekranı ikiye böldükleri an rastlantının böylesi gibi dedim.
    (bkz: sliding doors)
    üstteki yazar da bunu belirtmiş. severim bu tarz kurguları.
    madem yönetmen de ali bilgin. bu film seyredilir.
  • ay yapımın at hikayesinden sonra dizi fragmanlarında nasıl kafa sikebiliriz diye götünden uydurduğu bir film daha.

şaka la şaka, tabi dizi fragmanlarında görmek uyuz ediyor fakat teaser'i çok beğendim. bu film tutar. yönetmen ali bilgin,

(bkz: buralar değerlenir)
  • öncelikle fragmanı çıkmış bugün. işte youtube linki

fragman etkileyici. heyecanlı ve güzel bir hikaye var belli. çok sevdiğim iki güzel insan oynadığı için daha da bir güven veriyor iyi bir film olduğuna dair.

bekliyoruz..
  • christopher papakaliatis'in yazip yonetip basrolunu oynadigi 2012 yapimi av...(what if...) isimli filmin yeniden yapilmisidir.

orijinal film hayatta yapilan secimler ve sonuclari ile yunanistan'daki ekonomik krizin insanlarin hayati ve iliskileri ustundeki etkisini anlatir. harikadir!
  • 24 ocak olan vizyon tarihi, şimdilik belirsiz olarak ertelenen filmler arasında yerini almıştır.
  • osman sonant varmış film de onun için izlenir ayrıca fragmanı nejat işler'in seslendirmesi harika olmuş.
  • bir hayat iki aşk daha ilgi çekici olabilirdi aslında
  • fragmanı bu film izlenir dedirten bir belgüzar korel engin akyürek filmi
hesabın var mı? giriş yap