• yap kredi'nin eğitime vurgu yapan, duygulandıran, başarılı reklam filmi.

reklamın başında başka bir şey çıkacağını umsanız da o sahnenin yüzünden gerim gerim geriliyor, sonra sanki izlediğimiz tüm dizi ve filmlerdeki, haberlerdeki, belki bazılarımız için çevremizdeki çocuk gelinler tek tek kurtulmuş okutulmuş gibi mutlu oluyorsunuz. en azından benim üzerimdeki etkisi bu oldu.

umarım gitmesi gereken yerlere gitmiş, gelenekçi, töreci, eğitime kapalı zihinlerde ufak da olsa bir kıvılcım yaratmayı başarmıştır.
  • ters köşe yapan muhteşem yapı kredi reklamı. izlerken kamu spotu olduğunu düşünmüştüm ama çok iyi bir yapı kredi reklamı çıktı. keşke bütün reklamlar bu kadar güzel olsa.

not : başlığı açan arkadaşın eleştirisini de bir gram anlamadım. kızı eğitime kazandırmak için gelen kişilerin nesini beğenmedi acaba ?
  • yapı kredi, sivil toplum kuruluşu young guru academy (yga) iş birliği ile çocuklara bilimi sevdirmek ve özellikle çocuk gelinlere dikkatleri çekmeye çalıştığı çarpıcı reklam filminin başlığıdır.

tüm kanallarda kamu spotu tadında yayınlanan bu reklam filmi, iyi güzel de, filmde küçük kızı babasından istemeye gelen aile tasvirini hiç gerçekçi bulmadım. aksine kızı okula yazdırmak için ricaya gelmiş, aydın türk öğretmenleri var orada. bu filmin altına imza koyan yönetmen, bana göre yönetmen değildir. öyle eski, isli demliğe zoom yapmakla olmuyor bu işler. yav bu kadar mı korkuyorsunuz olm? çekme şu saçmalığı, nedir yani? izleyin hak vereceksiniz.şurda
hesabın var mı? giriş yap