3660 entry daha
  • tembel canlılara şu adresi tavsiye ettiğim kripto para:

https://bitcointalk.org/index.php?board=133.0
  • 3 senede geldiği yeri belirtmek açısından;

26 kasım 2014: 358$
    26 kasım 2016: 731$
    26 kasım 2017: 9,562$
  • haftada 10 doları hesabına ben göndereyim ama şu linkleri vermeyin artık. gidin eyüp cami önünde dilenin çok daha kısa sürede çok daha fazla para kazanırsınız.

hayır isteyen tıklasın isteyen tıklamasın da cidden bu ne amk böyle. adamın götüne giymeye donu yok, burda yatırım tavsiyesi değildir diye bilirkişilik kasıyor.

bitcoin'in ile ilgilenenlerin genel durumu bu işte. başkasının üzerinden kolay yoldan para kazanayım. patlayınca su veren itfaiyenin hortumunu sikeyim yazacağım da paragraf paragraf yazı yazanların çok büyük bir çoğunluğunun en fazla 10.000 try parası vardır içrede, kaybetseniz ne olacak amk.
  • alım satımı yapabileceğimiz en güvenilir site nelerdir ne kadar güvenilirdir yasal bir kurumdur bir yeşillendirseniz de bizde yolumuzu bulsak

misal btcturk.com a 10 bin tl yatırabilecek güveni nereden buluyoruz
  • çok anladığım bir mevzu değil. lakin ki anladığım kadarıyla sikim hıyar diyene doğru tuzluğu alıp yardırmak gibi birşey.
  • pump pump diyenlerin ağzını yüzünü sikeyim dedirtecek duruma gelmiştir.
    2-3 saate bir bakabileceğim en fazla, göte gelmeyelim diye 33650'den çıktık, 40 oldu lan 40! abv ne diyim.

bunu ilk yazdığımda 39999 idi, şu an 40400. paribu'nun çıkışlara çok geç tepki verdiğini de unutmamak lazım.
  • yıl sonunu 10000 usd'nin üzerine kapatır diyorlardı da pek ihtimal vermiyordum. ama bu gidişle kapatacak gibi olan kripto para birimi. halen deneysel kendisi ama kazandırıyor.
  • türkiyede bazı twitter fenomenleri milleti sürekli korkutuyor yok düzeltme olacak yok efendim düşecek yok efendim düşükten toplarsınız falan filan. daha çok kazanma merakındaki abiler de bunlara uyuyor ve ellerindekileri satıyor. sonuç mu? sonuç 40000. şimdi düzeltmeciler ve milleti düşecek diye korkutanlar çıksın ortaya milletin zararını karşılasın ama yok, onlar bilemediklerinde asla yazmazlar.

arkadaşlar bitcoin'in düzeltme yapabilmesi için yeni bir negatif bilgi veya beklenti oluşması lazım. şuan twitterdaki bazı kişiler dışında böyle bir beklenti yok, son entry'lerimin tamamında bu konuya değindim, satmayın diyoruz ha satıyosanız sonucu budur, terste kalırsınız eee kredi çekip bitcoin alan ve kredinin ana parasını 1 ayda ödeyenle bitcoine güvenmeyen arasında bir fark olacaktı, o fark da böyle günlerde ortaya çıkıyor işte. neyse mutlaka bir düzeltme olur ancak o düzeltme 50000 tl'de olursa 35.000'in altına düşmez haberiniz ola...
  • normalde kazamazsınız çok maliyetli. o zaman gelin benim referanslı scam linkime tıklayın. 0.1 dolar karşılığı 1.000 kişi anama sövsün diye yırtınan adamlarının doluştuğu başlık.

gidin youtube kanalı açın arkadaşlar. salaklığa daha çok para veriyor. aileye yenecek küfürün de bir maliyeti olmalı. 0.1 dolar karşılığında olmaz zarar ediyorsunuz.
  • sonuna kadar güvendiğim kriptopara. yıllar sonra sadece btc'nin geçtiği bir dünya düşünebiliyorum.
38975 entry daha
hesabın var mı? giriş yap