• san francisco'nun kuzeyinde santa rosa yakinlarinda, redwood ormanlari icerisinde bir kamp alani gibi birseydir. normal kamp alanlarindan farki ise her sene amerikan plutokrasisinin onde gelenlerinin toplanip iki hafta gudik ayinler esliginde stres atmasi, dogayla bulusmasi. burada amerikan baskanlari, bankerleri, generaller, bakanlar, onde gelen gazeteciler isadamlari masonlar vs. toplanip aksamlari isik gosterileri esliginde, buyuk bir baykus toteminin altinda eski pagan, mezopotamya, babil vs. ayinlerini canlandirip cosarlar. stanley kubrick'in eyes wide shut'inda konu ettigi kadar garip ayinler duzenlerler. zaman zaman amerika disindan onemli dunya liderleri de davet edilir buraya. kissinger, rockefeller'lar, amerikan baskanlari, bushlar, greenspan vs. duzenli katilimcilari arasindadir. sadece erkekler davet edilir. escinsel orgy'ler hakkinda soylentiler de yayilmaktadir cilgin san francisco dedikodularinda, nitekim dinine bagli tasra cocugu nixon da katildigi bir bohemian grove toplantisi sonrasi bunlarin hepsi kafayi yemis, delikanliyi bozar bu ortam seklinde goruslerini belirtmis.
  • önemli amerikan siyasetçilerin buluştuğu esrarengiz yer.

kurtlar vadisinde kapşonlu ayinleri falan görünce “yok hıaaamına” diyordum ama böyle acayip yerler gerçekten varmış. toplumun en zeki adamları diye düşündüğümüz herifler acayip şekillere girip pagan ritüeller yapıyor amk.

illuminatiye falan inanmayan bir insan olarak bu konulara yinede objektif yaklaşmaya çalışıyorum ve hayret içinde kalıyorum. götten uydurulmuş haberler değil bunlar sonuçta. bu heriflerin gizli çekimleri 2000 senesinde ortaya çıktı. bush ve babasının üye olduğu biliniyor. nixon (bkz: watergate) ses kayıtlarında bu delilerden bahsediyor. epstein olayından sonra merak sardım gizli toplumlara ve sapıklıklarına. daha önce “yav siktirin gidin paranoyak komplo teorilerinizle" derdim ama artık böyle sapıkların varlığından eminim.

yalnız bu amcalar harbiden sapık ve pagan mı, gizli bir örgüt olarak önemli küresel kararlar mı veriyor yoksa can sıkıntısından mı böyle şeyler yapıyor bilmiyorum ama üyelere toplantı hakkında soru sorulduğunda konuyu hemen kapatmaya çalışıyorlar.
  • elysian fields adi altinda house of cards'in 5. sezon 8. bolumunde konu olan yerdir. sadece ileri gelen devlet baskanlarinin ve dolar milyarderi ya da medyanin agir toplarinin bulustugu ve gizli rituellerin dondugu bir cesit kamptir.
  • burayı ziyaret etme şansına ve şerefine nail olanlardan biride oscar wilde'dır. buradan ayrıldıktan sonra hayatımda hiç bu kadar şık giyinen bohemler görmedim demiştir.
    buraya üye olmak her baba yiğidin harcı değildir.
    sadece paranız olması hiç bir önem arz etmemektedir.soylu bir aileden olmanız önem kazanmaktadır. genellikle çok önemli sanatçılar konuk edilir ve üye yapılır.( burası çok önemli günümüz medya soytarılardan bahsetmiyoruz.) ciddi şair, ressam, çömlekci , tiyatrocuların yeridir.eğer ilk kuşak üyelerden olucaksanız 30 sene beklemeniz gerektiği söylenir.
    ve evet burada antik kökenli pagan ayinleri canlandırılır ve açık havada devasa iki ağaç arasında dünyanın en büyük org'u bulunur.
  • " herkes amerika birleşik devletleri başkanı olabilir ama çok nadir kişiler bohemian grove cemiyetinin başkanı olabilir." richard nixon eski abd başkanı. burası öyle bir yerdir ki eski başkanlar , kültür adamları kadın gibi giyinip kanto performansı sergilerler. aynı zamanda öyle bir yerdir ki ülkenin önde gelen entellektüel beyinleri zihinlerinde ki fırtınaları açarlar , fikir alışverişini burada yaparlar. örnek vermek gerekirse atom bombası üretimi ve saldırısı burada planlandığı bilinir. temmuzda en büyük gösteri gerçekleştirilir. bu gösteride doğanın ve ağaçların yeniden doğuşunun selamlama gösterisi yapılır. devasa baykuş totemi önünde antik pagan ayinleri gerçekleştirilir. üyesi olsanız da bu gösteriye katılmak için ödeyeceğiniz tutar kişi başı 130 bin dolardır. sene içinde diğer gösterilerin ücreti 20 ila 30 bin dolar arasındadır.
  • 1880'lerde california'da kurulmuş gizli bir cemiyettir. merkez çiftliklerinde (san fransisco) haftasonu toplantıların yapıldığı ve her şehirde tapınakları olduğu düşünülmektedir. sembolleri moloch u simgeleyen baykuştur. amaçları gizli tutulmakla birlikte hakkında bilgi kirliliği çoktur.

belirli aralıklarla toplanan üyelerin, bir rahip ve rahibe yönetiminde, alegorik ve sembolik teatral sahneler oynadıkları düşünülmektedir.
  • sadece erkeklerin davet edildiği yer.
    manyak ayinlerin düzenlendiği, nixon'un bile "burası beni bozar" dediği yer...

ılluminati'den de zaten bu beklenirdi..

(bkz: emperyalistlerin manyak kampı)

(bkz: manyak ve sapkın burjuvalar)

http://www.youtube.com/…lpage&v=fpkdsvwysre#t=3687s
  • herbert hoover'a göre "the greatest men's party on earth".

http://www.rotten.com/…y/conspiracy/bohemian-grove/
  • konuyla ilgili en büyük sıkıntı, toplantının içeriği (yani potansiyel içeriği) ya da inanç sistemi (inanç !?) değil kanımca. benim bozulduğum nokta, o güzel ortamda dick cheney gibi filan adamların dolaşması. dick cheney ile, art linkletter ile bohem içerikte ne paylaşılabilir allahınızı severseniz.

gerçek bir bohemian grove'da bir elon musk olur, bir richard dawkins olur, joon-ho bong olur, chuck palahniuk olur, neil degrasse tyson olur, ne bileyim bir tim minchin olur, o ortam öyle çekilir hale gelir. hem lilith ablamız da öyle isterdi bence.

yapayım ben bu işi bir ara; yaz kızım: "alternatif bohemian grove" yapıl'cek.
hesabın var mı? giriş yap