• 96 yılının slam dunk şampiyonu beyaz oyuncu ... faulden smaç koyarak white man cant jump tezini çürüten oyuncu ... gerçi koyduğu smaç çok estetik değildi ama olsun faul fauldür * ... 1.98 boyunda şu anda seattle forması giyiyor ...
  • bu sezonki all star da hem smaç şampiyonu olmak hemde üçlük yarışmasını kazanmak hedeflerine sahip manyak ...
  • 71 doğumludur, 1995de 15. sıradan draft edilmiştir.
  • gary payton - ray allen takasının ardından pg oynayan sg.
  • jon barry'nin karde$i.. nba'de smac yari$masini kazanan tek beyaz.
  • golden state warriors'ın efsane oyuncusu rick barry'nin oğlu. denver nuggets tarafından draft edilmesine karşın bu takımda hiç oynamadı. kariyerinde sırasıyla los angeles clippers, miami heat, chicago bulls ve seattle supersonics formaları giydi. tartışmasız nba'in en yetenekli oyuncularından ve inanılmaz bir şutör.
  • yeni sezonda san antonio spurs forması giyecek oyncudur. hidayetin yerine ilk beş başlayacak ve takıma çok fayda sağlayacaktır. muhtemelen tim duncan desteğiyle leblebi gibi 3lük atacak ve 3lük yüzdesinde açık ara birinci olacaktır. sevilesi oyuncudur.
  • yahoo fantasy basketballda draftlerde bir sekilde takımıma girmiş ve beni haftalardır hayal kırıklıgına ugratan oyuncu...
  • nba tv’de “i love this game bikos seattle is where its at” diyen yavsak bu adamdir. saci sakali birbirine karismis taniyamazsiniz filan, o yuzden seyettim.
  • baston yutmuş gibi odunumsu şekilde düz durup tuhaf tuhaf şutlar atmasına rağmen hep çok yüksek yüzdeyle 3lük sokmuştur . unutulmaz bir olayı vardır şöyle ki: hatırlayamadım şimdi maçın mı, periyodun mu son saniyeleri, top çevrilir brent'e boş pozisyon hazırlanır 3'lük çizgisinin göbeğinde. ölçüp biçip 2 saniyede yollar, feci yamuk bi atış olur çemberin yanına sürter geçer. fakat sonics* oyuncuları kapar topu ve yine brent'e atarlar pası. brent bu sefer orta sahaya yakın bi noktadadır "assktr son saniye lağn" diye aklından geçirip yaradana sığınıp o klasik baston yutmuş vücuduyla sallar topu ve bu sefer deliksiz girer. işte böyle ne yapacağı belli olmayan istikrarsız bir adamdır kendisi.
hesabın var mı? giriş yap