• 3-5 mesajdan sonra haddini aşıp önüne gelene ''are you sex?'' çeken uyduruk kaydırık bir kişi tarafından tacize uğrayan süper yazar. ben de doğal olarak cevap vermeyince, ölü taklidi yapınca kezban diye kudurdu, o taraklarda bezim olmamasına rağmen ''tinder'da eşleşince yatıyon ama'' diye hezeyanlara girmeye başladı. bir de memurum diyor sanki madalya takılması gereken bir şeymiş gibi ajdhsjdhsjhdjs lol. ben eşşek gibi çalışayım maaşım o giden vergilerle kuş olsun bu da benim vergimle bana hava atsın, kendisini üstün görmeye çalışsın hatta abartıp beni taciz edip huzurumu bozsun ne güzel dünya ya. ölü taklidine devam edince de ''sana mı kaldım kıllı kezban'' demeye başladı ahsgshhdghs. * ben de doğal olarak ''olm ne değişti birkaç saatte ahshshdjdjdjdjdjd'' diye dalga geçince ''konuşma lan soyun. görende eline erkek eli degmemis sanır. benden cok penis gormussundur sen ki ben kendiminkini her gun goruyorumm düsün'' diyerek haddini aşan bir mesaj attı, ss'leri de duruyor. savcılıkta görüşürüz yazınca da böyle süper zekalara hitap eden pek komik bir entry girmiş.

akp'den kurtulmak için fetö'yü destekleyen birini nasıl memur yapmışlar orası meçhul ama. :) entry de şurada mevcut. boşuna silmesin entry'i hepsinin ss'ini aldım. artık hesabı kapatır da gider mi bilmiyorum karar ona kalmış. hesap hesap değil zaten altın madeni. ırkçılık, kadın düşmanlığı, belli bir kesime öfke vs vs her şey var.

senin seviyene düşmemek için ölü taklidi yaptım ama bu kadarı da yetti. kiminle dans ettiğine dikkat et koçum. bir daha da tanımadığın bilmediğin kadınlara ahlaksız saçma sapan şeyler yazma.
  • lamerin teki. tam bir pazar eziği.
  • galatasaray ve nba dilencisi.*
  • erdoğan'ın seçimi kazanacağını bildiğim için ve sözlükte de bunun propagandsını yaptığım için beni ak troll ilan etmiş olan yazardır.

doğru mu oldu bu şimdi? ben seçimde akp'ye falan oy vermedim bu arada, ama realiteyi bildiğim için özlükte ona göre kısmen trolleme, kısmen de muhalifleri uyandırma amacıyla bu entryleri yazdım. ama kendisinde ve pek çok muhalifte gördüğüm bu tavır zaten muhalefetin neden seçim kazanamadığını gayet güzel açıklıyor. kişisel algılamasın, ama kendisinin de temsil ettiği chp seçmeni tipolojisi akp seçmeniyle bu yönde iletişim kurmaya devam ettiği sürece türkiye'de chp seçim kazanamayacaktır.
  • über komik insan hatta genel olarak über insan. hastasıyım. twitter hesabı yarmaktadır fav atmaktan parmağımız ağrıdı.. ayrıca hemşehrim olduğunu öğrendim topuklu efeymiş kendisi.
  • şu başlığa: (bkz: kim kardashian'ın giydiği göğüs dekolteli kıyafet)

şu bilgi ve yorum yazısını bırakmış yazardır:
    (bkz: #94407363)

bir yığın ergen arasında savaş muhabiri disiplini ile olayı açıklayan yazarımızın önünde saygıyla eğiliyoruz.
  • mericleri tarafindan komik sanilan bos yapan bir tip. twitter'da da burada da bir kadin nasil olunmaz dersini veriyor.
  • tam da uzun zaman sonra hem özlemiştim hem de kendisine bir şeyler söyleyecektim gülecektik filan da bir baktım ki kırmızı renklerle "bu yazara mesaj gönderemezsiniz" diye bir cümle karşımda. meğer mesaj alımını durdurmuş. afalladım tabii; bana engel, nasıl yani, artık neredeyse rugbyciler gib veteran kabul edilen anotherstar'a mesaj engeli filan şaşırdım, alıştığım şey değil. ama olsun, ne istiyorsa o olsun, no worries bebeğim. ben gençlere seçimlerinde güvenenlerdenim, o yüzden cheers, big up.
  • bu akşamki nick altı ponçikliğiyle beni hazırlıksız yakalamış badiciğim.
    şu zor günlerimde, kamp kurduğum mutfak masasında kikirdememe sebebiyet veren, göynü güzel ırkıdışım. *insert etrafında kalpler dönen emoji here*

ben buraya girişli-gelişmeli-sonuçlu, dört başı mamur, baktıkça ''yalnız fena da yazmamışım heaea'' diyeceğim bir kompozisyon** yazmayı planlıyorum günlerdir!* aklsjdlaksd

o yüzden bu entry'i olabildiğince kısa tutarak hislerimizin karşılıklı olduğunu, hatta hatta yaklaşık 2 sene boyunca, sadece entry'lerini okumak için sözlük'e girip hiçbir aksiyon almadan kapatıp gittiğimi ve bir noktada gizli fangirl'lükten çıkarak ufak ufak, ürkütmeden, kaçırmadan kendisine yanladığımı da itiraf edeyim de tam olsun sdkfhaısuhfaısdhasıudhasuıdh bu itiraftan sonra da dönerse benimdir.**

sonra kader ağlarını örüyor işte bir şekilde...
    içimdeki spiritüğel tanıştığım, konuştuğum, etkileştiğim hiç kimse ve hiçbir şeyin tesadüfi olmadığını fısıldıyor kulaklarıma usulca. şu hayatta insanın like-minded başka bir insanı bulması kadar mutluluk verici çok az şey var sanırım. keyfini çıkaralım.

asıl hikaye hafta sonuna artık ;)))))))))
  • hip-hop dünyasının ılık götlü çakma fularlılarca aforoz edildiği, beyonce' nin biyons diye okunduğu, rap şarkılarının altında '' rap dinlemem ama güzel şarkı '' entrylerinin cirit attığı hip-hop cahili sözlükteki bir vaha, bir ghetto blastar , adidas originals eşofman üstü, old scholl bir roller skate, rucker park ruhu, nba street vol.3 soundtraki.
hesabın var mı? giriş yap