şükela:  tümü | bugün
256 entry daha
  • afedersin yarrak gibi müzik yapan ergen eğlendiricileri. öğrencilerimin arasında da bir hayli hayran kitlesi var. nesini seviyorlar bu denyoların anlamakta güçlük çekiyorum, yaştan dolayı herhalde. bu yeni neslin bu ve bunun gibi müziği beş para etmez gruplara üstelik fanboyu olacak derecede tutkuyla bağlanması ne kadar sike sürülecek akla sahip olmadıklarını da bana kanıtlıyor. bts nedir allah aşkına.
  • talukatini siktimin fanları kahverengi gömlekliler gibi hareket ediyor yemin ediyorum. mesaj kutum patladı.

80'lerin 90'larin - ki genelde ortamın tasak konusu olurdu bunlar- boy / girl band mantığını asya ambalajı ile dinlediğinizde marjinal falan olmuyorsunuz sevgili ergenler. bir de koreli falan triplerine girmeyin lan. koreliler gözleri yuvarlak olsun diye estetiğe çuvalla para harcıyor.

bu bts falan asyadaki demir perdeyi ( çin, kuzey kore, vietnam ) etkilesin, batı kültürü yayılsın diye ortaya çıktı ama o coğrafyada sikleyen olmadi. bizim buraları vurdu. böyle devranın izzeti nefsini sikeyim.

nsync, take that gibi gruplarin downgrade yapılmış versiyonu.
  • bazılarını fena ağlatan gruptur. oysa sevmeyen kendi yoluna gitse hiçbir sıkıntı çıkmayacak ama yooook. tam aksine gelip buraya nefret kusuyorlar sonra da vay anam neden mesaj kutum patladı?

kafanıza silah dayayıp sizi sevmeye zorlayan olmadığı gibi kafanıza silah dayayıp buraya ağlamanıza zorlayan da yok. seven de sevmeyen de kendi yoluna baksın.
  • bazı zevkler vardır onlar tartışılır. bu da onlardan biri. ben şu ana kadar 1 2 kere tek zevksiz demişimdir birine o da müzikle ilgili değil. ama bunların dinleyenin bana göre müzik zevki yoktur.
13 entry daha