• güzel bir yazar. türkiye'de pek bulunmayanı yapmış ve mitoloji içerikli fantastik temalı bir roman yazarak oldukça ilginç bir iş çıkarmış. mısır tanrı'larından başlıyor 12 olimposluya uzanıyor, ardından hades' e kadar gidiyor mevzu. akıcı bir dil, kitap kendi kendini yazmış gibi. bunun yanında çok hoş çizimleri de varmış, devamını getirmesini diliyorum.
  • fantastik ve mitolojik olarak nitelendirilebilecek bir romanın hem bu ülkeden çıktığını hem çok sürükleyici ve büyük bir özen, dikkat ve ince gözlemler ile yaratılmış karakterler içerdiğini düşünün. kulağa harika geliyor öyle değil mi?

bu yazar bunları yapmış. gerçekten tebrik etmek gerekiyor.

devam edecek olan ve şimdiden "harika" olarak öngörülmesi zor olmayan diğer çalışmalarını da merakla beklediğim, özgün, yaratıcı ve yetenekli bir yazar.

bu ülkede güzel şeyler de oluyor.
  • bugüne kadar okuduğunuz fantastik mitolojik romanları, kitapları unutup tüm ön yargılarınızdan sıyrılıp okunması gereken kitabın yazarı

kurgu olarak mükemmele yakını yakalamış, kurduğu anlaşılır cümlelerle her kitleye hitap eden bi kitap olmuş.

ilk kitabı olmasına rağmen piyasadaki bir çok kitabın ve yazarın yakalayamadığı başarıyı benim nazarımda yakalamıştır. he siz illa ben ahmet batman okumaya devam edeceğim derseniz orası size kalmış.

kitaptaki çizgiler, kapak tasarımına zaten söyleyecek söz yok. 10 parmağında 10 marifet yazara saygılar şelale :)

canım buket keskinol, var ol, mitoloji yaz ve biz okuyalım.
  • benim gibi fantastik romanları sevmeyen birine dahi kitabını okutturmayı becermiştir. oldukça akıcı bir dili ve sağlam bir kurgusu var. sadece roman değil, akademik bir eser gibi de geliyor okudukça. başarıları daim olsun.
  • merak edip 'kim bu kadın?' diye baktığımda down sendromlu çocuklar için yemek pişirirken gördüm kendisini. var olsun.
  • sma'lı çocuklar için yardım talep edenleri kibarca reddeceğine, benden yardım mardım istemeyin alt metniyle tepkisini gösteren, verdiği tepkiyle kendisi adına utandıran insan.
    yazar olmaya çalışıyormuş...bu duyarsızlıkla şimdi olduğu gibi büyük küçük harf nasıl yazılır bilmeden, noktalama işaretlerini bol bol yanlış kullanarak daha çok yazı yazarsınız ama yazar olamazsınız.
    raflarda gördüğümüz, ne alırsan 1 tl olan kitaplardan öteye geçmeyecek bir edebiyat promosyonu olursunuz ancak.
    sma'lı çocuklar için birşeyler yapmaya çalışanları duygu sömürüsü yapmakla suçlamış bir de.
    hıııı bir de o kadar uyanık ki tepki alacağını bildiği için hemennnn kimsesiz çocuklar için duyar kasmış. kendisinden destek isteyenlere, kendisinin destek verdiği şeyleri şart koşmuş(!) akla ve vicdana bakar mısınız!
    umarım, ömrünüzce duygu sömürüsü(!) yapmayacağınız hastalıklarla boğuşmaz ve asla sokağa düşmezsiniz.
    sizin vereceğiniz bir kuruşun da yazacağınız bir harfin de hükmü yok.
    sizin gibiler kimse için kılını kıpırdatmaz, örnekleriniz bol.
    kimsesiz çocuklar için yardım talep edilse, bu sefer de başka bir acıyı öne atarsınız. acı yarıştırmak ayrı bir meziyet olmalı. benim ve benim gibilerin anlamadığı bir meziyet.
    sahi siz kimsiniz? nereye gideceği belli olmayan sizler kimsiniz?
    görsel

edit: tepkilerden çekinmiş olacak ki sma'lı bir çocuğumuz için paylaşım yapmış.
    insanoğlu ne ikiyüzlüsün.
    görsel

edit: şuna bakın.(#123756107)
    ah bir de uzun ama anlamlı cümleler kurmanın inceliğini öğrense(!) :) senin kurmaya çalıştığın cümlenin ben....
    kusmuş resmen. neyse.

hala sma'lı çocuklar için yapılan yardım çağrısına dilencilik diyor.
    hala o çocukların ölüm ihtimalini önemsiyor , ölürlerse toplanan paranın ailelerin yanına kar kalacağına inanıyor.
    ve bu platformda benim özelime saldırarak , her birimize dilenci diyor, minicik çocukların sesini duyurmaya çalıştığımız, acılarını paylaştığımız için.
    siz var ya siz, siz rahat ölmeyeceksiniz.
  • öncelikle iyi bir dost, tam bir hayvan sever, müthiş bir tasarımcı ve harika bir yazar.

yazdığı hikayeyle kendini anlatan her yaşa mitoloji bilgisi ve sevgisi pompalayan bir insan.

yarı tanrıça dönüşüm’ün yazarı. ikinci kitabının çıkması beklenilen.

iyi ki varsın iyi ki tanımışım seni.
  • yeni kitabı, yarı tanrıça uyanış ile tekrar raflarda yerini alacak mitoloji aşığı.
hesabın var mı? giriş yap