• yaylaya ovaya cikildiginda yerdeki gubrelere bakilarak yapilan tur tahlilinin sonuc bildirme cumlesi
  • sifonu cekilmemis umumi helaya girip, manzarayi gorunce cikarilan inilti...
  • her aynaya baktigimda soyledigim soz. (bkz: kriptonlu ebeveynler)
  • discovery channel'daki bir belgeselde kutuplarda yaşayan fok yavrularının, kürklerini yüzüp satmak için kafalarına çivili sopalarla vurularak öldürüldüğünü gördüğümde verdiğim tepki.
  • evliya çelebi anlatıyor ve zuhuri danışman uyarlıyor.

"ev sahibi biraz sonra sığır derisinden bir sofra serdi ve bir ağaç tekne lâtif ravak balı, bir tekne peynir ve pasta getirip "aşan konaklar, helâl bolsun, benim babası canı sadesin" yâni "balı yeyin, helâl olsun, babamın canına değsin" dedi. biz de acıkmıştık. yemek yemeğe öyle giriştik ki ellerimizin varıp gelmesine göz ermez oldu. ama bal çok kıllı idi. durmadan ağzımızdan kılları çıkarıp sofraya koydukça çerkes "aşan, bu benim babası baldır" diyordu. biz de kılları ayıklayıp bal yerken yanımıza tamanlı ali can bey geldi. "ne yersin evliyâ?" dedi. "buyurun siz de" diye yemeğe çağırdık ve "bir kıllı baldır, ama keçi tulumundan mıdır, yoksa koyun tulumundan mıdır?" deyince heman ali can bey ev sahibimize çerkesçe "bu bal neredendir?" dedi, çerkes ağlamaya başladı. "benim babası mezarından çıkardım" dediğini anladım ama, lâfın tamamını anlayamadım. heman ali can dedi ki "geçen aylarda babası ölmüş, babasının leşini sandukla karşıki ağaca koymuş. bal arıları babasının bacaklarının arasına, yâni kıllı edeb yerlerine, budları arasına bal yapmışlar. şimdi size fazla muhabbetinden babasının taş…ı kıllarıyla balı getirmiş.. kılları çıkarıp balı yersiniz. arı bo..u yiyeceğinize, karı bo..u yeyin.." deyip çıktı. hakirin kusa kusa ciğerim ağzıma geleyazdı. dışarı çıktım. "bre kâfir gidi, bize ne renk etti!?" deyip söverken, ev sahibimiz çerkes de dışarı çıkıp babasının ölüsünün bulunduğu ağaca çıktı. ağlayarak babasının sanduğunu kapadı. kendi bir hayli bal b…ı yedi. aşağı inip "hacı haçan bal ister, ben seni babası canı bal çok getirir" dedi... bir acâib derttir ki başımıza geldi."
  • quake3 arena'da xaero'yu son tier'da hardcore ve üstünde yenen adam insan olamaz!
  • dunyanin her yerinde olan ama ozellikle ulkemin insanlarinin hayvanlara davranis seklini gorunce haykirdigim cumle,ozelliklede su sokak kopegini çop ogutucu makinanin içine attiklarinda!!!bu tarz insanlara hayvan demek,hayvanlara hakaretdir.
  • "japon yapıştırıcısıyla insanlık utancı
    adıyaman fatih mahallesi'nde önceki akşam evinin önünde oynayan eren kılıç (10) sokakta gözleri yapıştırılmış 2 yavru kedi buldu."

http://www.posta.com.tr/…utanci.htm?articleid=37016

bunu yapan yüksek ihtimalle orospu çocuğu olabilir.
  • insaati bittikten sonra tasindigimiz evin banyosundaki klozeti tertemiz, kuveti ise icine sicilmis buldugumda agzimdan cikiveren cumle. ama devamini buraya yazmamislar. ayip diye belki de.
hesabın var mı? giriş yap