• sevimli ve eğlencelidir. yalnız tek numarası karadenizli taklidi gibi duruyor. başarılı ama uzun vadede sıkar, yeni tiplemeler bulmalı.
  • menajerimi ara'daki meral'miş ya bu kız. ben de nereden tanıdık geliyor diyorum.

--- spoiler ---

dizide peter'e aşık oluyor.

--- spoiler ---
  • “oyuncu olarak takılıp yaz dizilerindeki herhangi 1 milyon kızdan biri olacağıma; daha az rekabetin olduğu kadın stand-up kanalından yürüyeyim burdan daha çok ekmek yerim” diye düşünerek kendini sahneye atmış gibi. yoksa 2023 türkiyesinde hala karadeniz şivesi komedisi falan aman ablam ince ince yasemincede miyiz gözünü seveyim.
  • onur sermik'le kafa kafaya kapışacak olan komedyen.(!)
  • doğu demirkol kendisini şu şekilde özetlemiş;
    https://www.instagram.com/…?igshid=mja3nmnkzwy5yg==
    ben olsam şunun üzerine değil stand up’ı, türkiye’de yaşamayı bırakır, estetik ameliyatla yüzümü değiştirip yeni bi kimlikle meksika’da falan devam ederdim hayatıma.

aylar sonra gelen edit: estetik kısmını bu kadar ciddiye alacağını tahmin etmiyordum ahdhahshsha
  • guzel olmayip guzelmis gibi gorunmeye calisan, komik olmayip komikmis gibi gorunmeye calisan nadir bulunan kasa. ikisinden birini secmek zorunda kalsa guzellige oynamayi secebilir, ne kadar komik olmadigini oradan hesap edin.
  • karadeniz insaninin hikaye anlaticiligindaki ustaligini iyi gözlemlemis olan komedyen kisisi. komiktir, degildir oraya girmiyorum ancak masal anlatimi o kadar basarilidir ki sonrasinda istanbul türkcesi garip gelebilir.
  • bu kızı gecenlerde kadıköyde gördüm ama ismini bilmediğimden seslenemedim. küçücük bir şey bir de tespitim o ki sütlü kahve rengini çok seciyor hep o renkleri kullanıyor gibi. trabzon taraflarından bazen bu tipde güzel kızlar cıkıyor ünsüz olarak tanıdıklarım var ordan biliyorum.
  • kariyerine son çiviyi dogu demirkol cakti sanirim.
  • dün bkm mutfakta izlediğim ve en çok kahkahayı ve alkışı alan hatun. iddialı kıyafetiyle de resmen göz doldurdu asdfsafs şaka bi yana kendisini 2 kere daha izlemiştim, her seferinde daha iyiye gidiyor. son bi not sayanora japonca. cheers.
hesabın var mı? giriş yap