• idrarla karışınca bi tepkimeye giriyolar. işte o oluşan tepkimeden acaip bi gaz çıkış oluyo.
    genzi, ciğerleri falan yakıo, kavuruyo.
    bizimkiler tuvalete döküyo benden habersiz.
    bi gün geberip gitcem banyoda.
  • üretimi oldukca zordur, asagi yukari 7 kilo taze camasirdan sadece 100 gram camasir suyu elde edilebiliyor.
  • yakında tüm türk ev kadınlarının klorun kanserojen etkisi yüzünden geberip gitmesine yolaçacak malzemedir, birisi bu takıntılı karılara yerleri dezenfekte etmenin içlerindeki yetersizlik duygusunu gidermeyeceğini, lavabonun lekesiz olmasının ailelerini hayatın arızalarından korumayacağını öğretsin, rica ediyorum. üstelik sonra kanser olup bir de çoluk çocuklarının başına bela olacaklar.
  • temizlik hastası çılgın anneler ellerinde bir bidon bu malzeme bulunduğu halde evin banyolarına kendilerini kilitlerler ve bir müddet sonra tükenmiş olan bidon ile sürüne sürüne o banyodan çıkarlar, gözleri yuvalarından fırlamakta, mideleri altüst olmaktadır ve kendilerini balkona atarak biraz oksijen almak niyetinde olabilirler ama herşeye rağmen gönülleri ferahtır, çünkü artık banyoları tertemiz olmuş şekilde ölebilirler
  • tuz ruhu ile birleştiğinde kişiyi öldürebilecek bir zehir halini alan sıvı. zehirlenmek için içmek ya da temas etmek şart değildir, iki sıvıyı karıştırıp karşısına oturmak yeterlidir.*
  • kanal tedavisi sırasında kanalın temizliği için kullanılıyormuş. ucu kapalı kanal varlığında sorun yok. çamaşır suyunun boğaza akmasını engellemek için ağzın içine bir parça pamuk koyup, enjektörle pıst pıst fışkırtıyorlar. ama eğeeeerrr o kanalın tepesi yanlışlıkla açılmışsa, o pıst pıst fışkırtılan çamaşır suyu birden en yakıcı kimyasal maddeye dönüşüyor. artık o açılan uçtan nerelere ulaşabiliyorsa müthiş bir acıyla yakıp kavuruyor ve korkunç bir ağrı veriyor. bu durumda hemen distile suyla aynı bölgeyi tekrar tekrar, tekrar tekrar yıkamak gerekiyor. bu yıkama işleminde de farklı bir inletici ağrı oluşuyor. ve bu ağrı, acı, ızdırap kolay kolay geçmiyor. oral ağrı kesiciler işe yaramıyor. popodan ağrı kesici ve antihistaminik yaptırmak lazımmış.

elbette benim başıma geldi. bu aralar götü doğrultamadım desem yeridir. saatlerce gözlerim yaşlı, yanağım elimde dolaştım resmen. şimdiye kadar bu kadar can yakıcı bir acı yaşamamıştım. saatler ilerledikçe ağrı ve acı azalıp yerini ödeme bırakmaya başladı. şu anda davul gibi bir sağ yanağım var. sağ taraftaki diş etlerim ve ağız mukozam hala sızlıyor. kendi kendine geçecekmiş dediler. umarım.
  • bulaşık yıkamada asla kullanılmaması gereken temizleyici. suyla yıkamakla kolay kolay kurtulamazsınız bundan ve yavaş yavaş zehirlenirsiniz.
  • wwf türkiye sitesinde su kirliliğini azaltmak için verilen bilgilerde "çamaşır suyu, atık maddelerin ayrılıp çözülmesini sağlayan yararlı bakterileri öldürür. su kirliliğini azaltmak için çamaşır suyunun mümkün olduğunca az kullanın" şeklinde yer almakta.

http://www.wwf.org.tr/…ri/siz-neler-yapabilirsiniz/
  • çamaşırdan çok, orayı burayı, yüzeyleri temizlemede kullanılıyor günümüzde.
    zira, hemen herkes, konsantre ve/veya sıvı deterjanları kullanıyor çamaşırlarını yıkamak için.

kimse artık çamaşır için kullanmamasına rağmen, bu kimyasal sıvıya, çamaşır suyu denmesine anlam veremiyorum.
  • kas gücünden tasarruf etmeye yarayan temizlik malzemesi. kilosu 250 kuruş. bu kadar ucuz olunca bol bol kullanmakta daha rahat oluyo insan. hani kirlenen ocaklar için yağ çözücülü, banyolar için kireç+yağ çözücülü temizlik ürünleri var ya, çamaşır suyunun yanında hepsi sıfır.

yer temizliği için: süpürüp viledayla temizledikten sonra yeri bir oda için bir kilo çamaşır suyunu yere boca edin.

mutfak temizliği için: kurumuş makarnaları pirinçleri falan süngerle ocağın üstünden aldıktan sonra çamaşır suyunu dökün yarın santim derinliği olacak bir havuz oluşturun. bardakları ve çatal kaşığı da genişçe bir kabın içinde sulandırılmış çamaşır suyu içinde bekletebilirsiniz ama bol su ile durulamanız gerekir ardından.

banyo temizliği için: saçları ordan burda temizledikten sonra fısfıslı camsil şişesine doldurduğunuz çamaşır suyunu falanslara kapılara klozete herrr yere fışkırtın bez ile yayın.

dikkat edilecek hususlar:
    1. bu mucizevi ürün illa ki üste başa sıçrar ve damladığı yerde beyaz, pembe yada bok rengi izler bırakır. bu sebeple önemsiz giysiler giyin. ama kazara sıçradıysa da çözümü var: giysinin her tarafına sıçratın random bi şekilde yada çamaşır suyuyla batik yapın.
    2. evin her tarafına çamaşır suyunu yaydıktan sonra kendinizi dışarı atmalısınız. zira fazla teneffüs etmeyin zehirlenirsiniz.

iki üç saat bekledikten sonra evinize dönün. ohhh her taraf bembeyaz.
hesabın var mı? giriş yap