• o camiinin yumurtalarından istiyor olmayasın bir tırnakçık. (bkz ezop)
  • başlık yanlış anlaşılıyor. ibb tv'nin logosundaki cami silüeti isteniyor(ne yapacaklarsa, logo bu ulan sakin olun).
    adım başı cami olduğu için zaten kimsenin cami isteyeceğini sanmıyorum. yetmese bile insanlar sokaklara taşarak ibadetlerini gerçekleştiriyor ve kimse şikayet etmiyor. aksine bu tür durumları seven müminler de mevcırt. siz de sakin olun gayrimüslimler, hemen siktir git falan yazacağınıza googleda etiketi aratıp bi bakın. boşuna küfür etmiş oldunuz. (ateistim bu arada)

meclis açılışı 9 eylül’de gerçekleşen istanbul büyükşehir belediyesi’nin (ibb) yayın kuruluşu ibb tv’nin logosu değişti.

daha önce cami figürü kullanılan logonun yeni halinde renkli duman figür kullanıldı. yeni logodaki renkli duman figürünün herkesi temsil ettiği ileri sürüldü.

ilgili haber linki *
  • camii toplanma yeridir.
    toplanıp haftalık sorunları konuşmak çözmek için yapılmıştır ilk olarak.
    yoksa ibadet her yerde yapılir.
    bu yüzden en büyük camii taksimdir en büyük halk kitlesi olan işçilerin sorunlarını konuşmak için, üstelik sembolik bir anlamı vardı.
    toplananlarin başına yiktiniz!

şüphesiz allah cezanizi verecek,
    hesap gününü bekleyin.

sadakallahulazim!
  • merak ediyorum cuma ve bayram namazları dışında vakit namazlarında camiler ne kadar dolu acaba ?
  • camiler bile bıktı bu kadar cami olmasından bu şehirde. istanbul'un bu çığlığını, tonla cami varken üstüne bir o kadar da mescit yapıldığından, biri de bizim evin içine yayın yaptığından duyamıyorum ya kusura bakma.
  • bu kadar populistlikten gına getirmiştir. önce mevcut camileri doldurun. sonra logodaki camii için ağlarsınız.
    not: logodaki camii sembolü kalkınca kimse ateist olmuyor.
  • cami yapmaktan namaza fırsat bulamıyorsunuz. ara sira namaz da kilin.

(bkz: mumin)
  • çomarların açtığı hashtagdir.
    ehehehehe. cuma namazı haricinde istanbul’da namaz vesilesiyle camiye giden insan sayısı alex’in fener’de attığı gol sayısını geçmez.
    on numero five star logodur. önceki logoya bir bakın, turuncu-mavi, bir de zaman gazetesi logosunu da koymuşlar önceki logoyla yan yana. renkler düzen falan her şey aynı. ıyy. süper logo şu anki gerçekten. teşekkürler imamsson.
  • kimsenin çığlığı falan değil, organize açılmış bir hashtag; şu noktada yazanların yarısı da bariz bir biçimde dalga geçiyorlar hashtag ile. yalnız birkaç tweet'e denk geldim, bu tag'leri açan organize hesapların sürekli retweet ettiği:

* "inönü camileri kapattı, ekrem logodan başladı."
    * "yeni ibbtv logosu aslında lgbt logosu."

şimdi bu tür yalan ifadeleri siz sosyal medyada sürekli olarak paylaşırsanız, öncelikle kendi halkınızın haber alma hakkına saldırıyorsunuz, sonra onlara yalan tarihi bilgiler veriyorsunuz ve son olarak daha da vahimi, bir azınlık gruba karşı adım adım örgütlüyorsunuz demektir. tüm bunlar bir yayın organının kıytırık logosu başka bir kıytırık logo ile değiştiği için. sırf itibarsızlaştırmak için birilerini kendi halkınızı birbirine düşürüyor, dini duygularını sömürerek onları galeyana getirmeye çalışıyor ve bile bile yalan söylüyorsunuz.

fetöcülerle ak troll'ler arasındaki fark ne biliyor musunuz? birine terörist diyoruz, öbürlerinin estirdikleri teröre hiçbir kurum veya kuruluş bir şey demiyor.
hesabın var mı? giriş yap