• ülkeyi batırmak için bir örgüt kursan ancak bu kadar başarılı olur. malum parti zamanında gerçekleşmiştir.
  • memlekette karlılık oranı çok yüksek olup zarar eden onlarca başka kurum olduğuna bahse girerim. bizim paralarımız ey arkadaşlar bunlar. koskoca kurumlar vergi kaçırmaya çalışan küçük esnaf gibi yönetiliyor.
  • bedava dağıtılan çaylardan olsa gerek
  • markaların ve kurumların içerisinin tamamen boşaltıldığı günümüz türkiyesinde hiç şaşırtmadı beni.

sadece üzülüyorum, bu hükumetten sonra gelecek olanlara allah sabır versin.
  • zoru başarırız imkansız biraz zaman alır.
  • "kılışdar sesekayı batırdı" dersin ortamlarda...

ssk'nın güncel zararı nedir, türk telekom'da ne zarar ettik; tekel, çaykur, çimento ve yem fabrikaları, şeker fabrikaları...

hayat akpliye güzel... kafalar hep güzel...
  • kar ederse nasıl satacaklar katarlılara? şaşırtmayan zarardır, geçende bir fotoğraf dolaşıyordu çaykur'un fabrikası önünde katar büyükelçisinin makam aracının olduğu.
  • tasarruf tedbirleri doğrultusunda satılması -peşkeş çekilmesinin olağan karşılanması için yapılan hazırlıkların bir parçasıdır. çarşamba satışı açıklanırsa şaşırmayın. seçim de kamuflaj malzemesi olarak kullanılacak büyük olasılıkla.

çayı toplayan vatandaşa kuş kadar para verilirken nasıl olabildiğini anlamakta zorlanıyorum gerçekten.
  • çay alırken çiftçiye fazladan ödeme,
    çalışan sendikalı barzolara fazladan ödeme,
    bir yerlere destek olma amaçlı verilen reklamlar,
    mal satarken enflasyonla mücadele ayağından ucuza mal verme neticesi oluşmuş zarardır.
hesabın var mı? giriş yap