• şu an yaptığı şeyler ve davranışları o kadar tuhaf geliyor ki kendimi yazmak durumunda buldum. cemal hünal gezi parkında gönüllüler tarafında yemek dağıtım ve koordinasyona yardımcı olmuştur. birebir biliyorum çünkü karısı ile beraber geldiler ve ben de oradaydım. hatta bir ara elektrikler gitti tek tek ışıldak taktı bulunduğumuz alana. bizi (gönüllü ekip) tuvalete götürdü kaç defa polis gelip almasın tek başımıza olmayalım ortalıkta diye. hatta eğlenceli bir anım bile var kendisiyle. sigara kullanan çok olduğu, çabuk bittiği ve öyle kafamıza göre sigara almaya gitmediğimiz için herkes birbirine sigara sorardı. o zaman camel içiyordum. cemal hünal da gelip sigara sormuştu bana, ben de paketi verdiğimde ooo camel sa bir tane de kulak arkası yaparım demişti *yani bu adam birebir karşıt görüşteydi, paylaşımları hayatı hep aynı yöndeydi. bir anda rte nin doğum gününde görünce çok şaşırdım. hatta bir de diriliş ertuğrul da oynuyor. anlayamadım, anlamlandıramadım. sahiden para için bu kadar alçalmak ne kadar mantıklı o zamanların hatrına soruyorum sana cemal? yarın bu hükümet gittiği zaman nasıl tornistan yapacaksın, nasıl kendi bedeninle aynaya mutlu mesut bakarak yaşayacaksın. gerçekten o günlerden sonra ellerini kirli hissetmiyor musun? yazık gerçekten çok ama çok yazık.
  • ruşen ali ve deliler grubunda da vokal olarak yer almaktadır...
  • (bkz: yalaka)
  • ülkenin cumhurbaşkanıyla yemek yedi diye çamur atılan oyuncudur. farklı siyasi görüşlere tahammülü olmayan faşistler onu sevmese sanırım bir şey kaybetmez. en iyi yol kendi bildiği yoldur, onda devam edip güzel işler yapmaya devam etmelidir. bizi ilgilendiren tarafı budur.
  • mecidiyeköy lokasyonundaki çalıştığım iş yerinin asansöründe durgun bir yüz ifadesiyle en aşağı katta karşılaştığım ve hızlıca dışarı çıktığını gördüğüm celebrity.
  • dörtnala giden atın üzerinde ok atabilen bir insan. atsever.
  • fazla seksi. (bkz: that's it)
    can sıkıntısından laf olsun diye film izlemek bazen iyi geliyor.
  • uyuz tipinin ardında kaliteli bir insan var. ama tipi aşırı itici.
  • 3 günal gurubundan birinin oğlu olan, ıssız adam filmi sonrası ortalarda görünmeyen kişi.
  • şansım olsa, birlikte oynamak istedigim oyuncu. sıfır tecrübemle yanında sırıtmam, hatta iyi bile derler.
hesabın var mı? giriş yap