• https://twitter.com/…tatus/1203725414625107968?s=19

bu iddialar doğruysa aynen tahmin ettiğim gibi bu işin içinde bir iş var. hiçbir şey katilin ifadesindeki gibi değil.
  • yine günlerden türkiye'de yaşıyorum..yine bir kadın öldürülmüş...
  • ilginç bir şekilde bu cinayet üzerinde en çok duran tv kanalları atv ve a haber. her gün mutlaka bu konu işleniyor. bakalım ne zaman cinayeti cehape'ye yıkacaklar!
  • bizi ceren ozdemirin katilinin intihar girişiminde bulunduğuna inanacak kadar asalak gören bu sistemin allah belasını versin
  • ahah ha haaaaa, adamın cezai ehliyetinin olup olmadığına bakacaklarmış, adam katil ve ben katilim ulan fırsat bulursam hepinizi katlederim diyor, canım istedi öldürdüm diyor, yüce! mahkeme duruşmayı 20 ocak'a erteliyor, valla bu katilin aklını kontrol edeceğinize bizim kafaları testten geçirin çünkü sanırım biz deliyiz, buna inanmaya başladım ben şahsen.
  • şimdi yarra yedin amk sünepesi

ceren özdemir'in katili özgür arduç'un akıl sağlığının yerinde olduğu saptandı.

ordu'da, müzik ve sahne sanatları fakültesi 3. sınıf öğrencisi ceren özdemir'i (20), evinin bulunduğu binanın girişinde bıçaklayarak öldüren, yakalandıktan sonra tutuklanan özgür arduç, dünkü mahkeme kararının ardından, akli dengesinin yerinde olup olmadığının tespiti için elazığ ruh ve sinir hastalıkları hastanesi'ne sevk edildi.

özgür arduç'a akıl sağlığının yerinde olduğuna dair cezai ehliyeti tamdır raporu verildi.
  • müebbet hapis cezası almıs
  • bugün katiline indirim uygulanmadan ağırlaştırılmış müebbet verilmiştir. rahat uyu güzel kızım.
  • ve böylece çok önemli bir toplumsal sorunumuzu daha "tribünlere oynayarak" kapatmış olduk. bu iti , bu yaratığı ister müebbet yatır ister , ister idam et , ister krematoryumda canlı canlı yak.beni hiç ilgilendirmez.ama aklının yerinde olmadığı besbelli birine "cezada indirim ya da şartlarda değişiklik olmasın" diye akıl sağlığı yerindedir diye bir karar verirsen bunun adı sahtekarlık olur.

ve hepsinden daha önemlisi hukuk sistemi sahtekarlığa çanak tutmuş olur ; sorunları halının altına süpürmek olur.merak ediyorum bu herifi bu hale getiren sebepleri araştıracak ve böylece yeni katillerin oluşacağı ortamın yolunu kesecek bir bilim adamı ya da kamu görevlisi çıkacak mı? bir sonraki olaya kadar sürü ruhu okşanır, toplumsal mastürbasyona devam....
  • (bkz: #100863864)
hesabın var mı? giriş yap