• üstsüz paylaştığı fotoğraf instagram'ın tüzüğümüze uymuyor gerekçesi ile kaldırılan amerikalı komedyen.chelsea aynı fotoğrafı tekrar paylaştı ve fotoğraf tekrar kaldırıldı.handler "bu cinsiyet ayrımcılığı. putin'den daha iyi bir bedenim var.erkek meme uçlarında sorun yok, kadınınkinde var. 1825'te miyiz" dedi ve ınstagram'a el salladı.chelsea'den fotoğraflarının devamını bekliyoruz.instagram'a inat soyunmaya devam et handler.sen bu tarzı devam ettir seni baş tacı yapar tüm erkek popülasyonu.
  • bu kadini tv'de ilk gordugumde elizabeth banks de amma cokmu$ diye du$undum, "ay abla karde$ gibi duruyosunuuz" denilebilecek bir ana-kiz olurlarmi$ bence. e!'de chelsea lately diye bir program yapmakta bir cuceyle beraber. ses tonunu cok itici bulmasaydim belki bir iki programini izler, $uraya uc be$ yorum yazardim ama ne zaman denk gelsem cicek taksi jingle'i duymu$umcasina sonraki kanala geciyorum.
  • amerikalı stand up'çı ve komedyen, aynı zamanda güzel bağyan.
  • my horizontal lifeda acik acik yazar, yalan soylemeden duramayan bir alkolik ve seks bagimlisi oldugunu. ama ne yaparsa yapsin sevdirir kendini. bilemiyorum belki de herseyi *tum durustluguyle* itiraf etmesindendir, ya da hikayenin sahibi olan kisiyi hakli bulma durtumuzden oturudur, ama severim kendisini ve hayatta muvaffak olmasini tum ictenligimle dilerim.
  • "şöyle aşığım böyle aşığım, meğer hayatımın aşkı yanıbaşımdaymış. iyiliğimi sağlığımı düşünüyor, vitaminlerimi veriyor."

sonuç? 1 yıl dolmadan bitmiş.

chelsea handler announces breakup with jo koy - video

yaşadıklarını abartılı anlatanların sonu genelde aynı. kendisine uygun birine denk gelemedi maalesef chelsea de. asyalı beyefendiyi ben yakıştıramamıştım.

bir süre önce de yazmıştım, bu bitiş sürecinin geleceğini kabul etmek gerekiyor demek ki, genç kuşaklar da buna daha bir hazır sanırım.
  • 40 yaşındaki amerikalı aktris/komedyen/televizyon sunucusu.

--- nsfw ---

http://imgur.com/a/onyfz

--- nsfw ---
  • sirplari kizdirmis. sirplar simdi chelsea'yi boykota cagiriyor.

ahan burda: http://www.change.org/…e_petition&utm_term=own_wall
    videosu da vardi kalkmis!
    yalniz hatun bayagi agir konusuyor *
  • las vegas'ta mağdur olan türk gençleri ile ilgili videoyu yayımlayan hanfendidir kendisi.
  • 49. yaş gününü iç çamaşırları ile kayak yaparken bir yandan da içki içerek ve ot çekerek kutlayan kişidir.
    böyle devam ederse ellisini görebilir mi bilinmez ama şu an için keyfi yerinde görünen kişidir.
    twitter video:

ps: instagram hesabı link:
  • ona buna bok atmak üzerine kurulu ucuz komedinin aptal kahramanlarından biri. zekâ ile değil imajla komedi yapmaya çalışan asalak bir kadın, hangisine sâhip hangisine değil görmek zor değil.
hesabın var mı? giriş yap