• cher odagi
  • cher'in ermeni kökenli olduğunu bilmeyenleri şaşırtan durum.
  • benim de içinde bulunduğum türkleri soykırım yapmakla suçluyor karı, toptan katilsiniz diyor ki bu arada ben ofisimde oturmuş sabah kahvemi içiyorum soykırım planı yaptığım yok bir tane de özenti davar gelmiş sizin gibi düşünmeyen lololo faşist cart curt diyor.

uygur türkü biçen çinliler, boşnak kesen sırplar, dünyada sömürülmedik ülke, kırılmadık soy bırakmayan ingilizler, fransızlar, belçikalılar, almanlar ve tüm bunların ağababası amerikalılar dururken faşistlik, katillik bize kaldıysa ne diyeyim a.k. erdoğan’ı başımıza geçirip, türlü kumpaslarla, yetmez ama evetlerle, çözüm süreçleriyle destekle ondan sonra katilsin, faşistsin. süper iş lan.
  • nefret söylemi diye twitter a bildirip engelleyin.
  • zamanında hayatını konu alan belgeselde sarışın bir amerikalı olan annesi yerine esmer ermeni asıllı babasına benzediği için ergenlik döneminde babasından nefret ettiğini ve kendini çok çirkin bulduğu için sayısız estetik ameliyat geçirdiğini bizzat kendisi anlatan bir teyze cher. kız kardeşi annesi gibi sarışın olduğu için onu da sevmiyor ve kıskanıyormuş. kadının kendi genleriyle bile kavgası var. bizle mi olmayacak?
  • eger cheri turk dostu saniyorsaniz zaten buyuk bir yanilgi icindesinizdir demektir. 35 yas ustu herkes cherin turk dusmanligini bilir. o yuzden yeni bir haber degil
  • ek bilgi olarak asıl adı cherilyn sarkisian'dır, ve evet türkleri pek sevdiği söylenemez.
  • bir türk olarak hayatta karşılaşmak istemeyeceğiniz tipler varsa o da diaspora ermenileridir. batılı ülkelerde yaşamanın verdiği küstah ve türk nefretinin kombinasyonu ile kafa sikerler. aynı bu ağız ishaline tutulmuş ablada olduğu gibi.
  • takipçileri bile siklememiş ,takılmayın
  • amerika'nın havasından suyundan mıdır nedir; orada yaşayan bu göçmen tayfası nedense bir türk düşmanlığıdır gidiyor. ermeni diyorsunuz da bu kadın amerika'da yaşıyor ve orada doğmuş. ermanistan'da yaşayanlar bile bu kadar türk düşmanı değil. amerika'da yaşıyor olmanın verdiği bir şımarıklıktan başka bir şey değil. kendi ülkesine bir hayrı olmamış; oradan twit atsa ne yazar.
hesabın var mı? giriş yap