• hala daha kapalıdır ve kimse de sesini çıkarmayacak gibi görünmektedir.
    zenmate'i engelleyen turkcell superonline da sağolsun saçma sapan yollarla bilgiye erişmeye çalışıyorum bilginin en hızlı ulaşıldığı devirde. jiletleyesim geliyor kendimi bazen tarafından yönetildiğim kişilere bakınca.
  • wikipedia teröre destek verdiği için olması gerekendir. bu yasak sayesinde ışid biraz daha güçsüz. ben tatmin oldum.
  • ilk defa rezalet puanım 10/10 çok heyecanlıyım yanlış yazıyorsam affedin elim ayağım titredi
  • özgür ve yeni türkiye'de olmuştur. (bkz: yersen)
  • terimlerin ingilizce anlamlarına bakarken çok kullandığımı yokluğunda farkettiğim websitesi.

buna ek olarak, ankara antlaşması'nın metnine ulaşmaya çalışırken de yokluğu hissedilen site.

saçma sapan her türlü bilgi için wikipedia eksikliği.

eksik.
  • bu konuda gerçekten merak ettiğim bir şey var. bu ülkede milyonlarca akp'li yaşamakta. bu milyonlarca akp'linin milyonlarca çocuğu var. acaba bu çocuklardan biri anasına babasına soruyor mudur? mesela bir balık çeşidi hakkında bilgi almak istedi ve arattı karşısına çıkan wikipedia'ya girmek istedi ve giremedi, işte o esnada soruyor mudur? ben bu siteye neden giremiyorum diye. eğer soruyorsa karar vericiler nasıl cevap veriyordur.

wikipedia ne diye kapatıldı inanın hiç bir bilgim yok. benim bildiğim hergün ama her gün bilgi alma özgürlüğümün kısıtlandığı gerçeğidir. patagonya hakkında bilgi almak istiyorum ve alamıyorum. bu mu şimdi süper demokrasi, gelişmişlik, aşmışlık meselesi.

gerçekten yazık. yazık. yazık.
  • gün gelecek herhangi bir şeyi ararken google searchte ilk sıra onun olmayacak ,akit olacak sabah olacak hadi inşallah bakalım.

uygulamalı 1984. tanık olmak heyecanlandırıyor
  • adres çubuğunda "w" dan önce "0" ekleyip girebilirsiniz.
  • youtube'un uzun zaman engellendiği ülkede, wikipedia'nın engellenmesine şaşıranları gösteren durum.

youtube'un kapatılması
hesabın var mı? giriş yap