• otizm hastası oğlunu iyileştirecek sanmış.
    ne saçma , ama dön dolaş eğitime geliyor yine mevzu. yazık
  • cinci hoca çayın içine bir şeyler katmış olabilir ama kadının iflah olmaz bir salak olma ihtimali daha yüksek. 4 ayın sonunda oğlunun durumunda değişiklik olmayınca savcılığa başvurmuş, demek ki tesadüfen çocuk bir gelişme gösterse devam edecek.

eğer kadın ilaç tesiri altında değilse hocaya cinsel istismardan değil dini inanç istismarı suretiyle dolandırıcılıktan dava açılmalı diye düşünüyorum. hocayı savunduğum düşünülmesin ama artık insanlar kendi gerizekalılıklarının sonuçlarına biraz da kendileri katlanmalı. çocuğa çok üzüldüm.
  • kadın evli ve 2 çocuk sahibi de kocası ne bok yiyor onu anlamadım.
    ınsan, karısı 4 ay boyunca ne yapıyor 25 bin tl yi nasıl buldu falan hiç mi merak etmez amk.
  • hocaya referans olan komşunun da muhtemelen hoca tarafından küskülendiği durum.

başroldeki ablaya gelecek olursak: 4 ay boyunca herifin altına yat sonra da çocuğum iyileşmedi diye savcılığa suç duyurusunda bulun. hiç inandırıcı değil. bence memnuniyetsizliğin asıl sebebi kadının kişisel bazı beklentilerinin karşılık bulamaması olabilir.
  • 71 yaşında bu enerjiyi nereden buluyor arkadaş.

(bkz: teneşir)
  • kafanızı cinlerin ele geçirdiğini gösterir.
  • google>yüksek lisans dondurma işlemleri
    google > nasıl cinci hoca olunur
  • tabi burada yaşanan namussuzluk, ahlaksızlık, yavşaklık bilumum ayıplar vs yaşanmış. her iki tarafında kafasına sıçayım.
    71 yaşında hala daha çalışan bir malafat var gördüğümüz. bu yaşta onun çalışmaması lazım eğer çalışıyorsa da kesip götüne sokmak gerekmez mi?
hesabın var mı? giriş yap