şükela:  tümü | bugün
  • güzel ülkemin güzel ancak bir o kadar da tuhaf insanları. bir hanımefendi engelli çocuğu var, çare arıyor. komşusu diyor ki "bir hoca var eyüp'te" bu hanımefendi de ne yapsın gidiyor hocaya, 5 bin lira istiyor ilk etapta cinci hoca yavşağı. sonrası malum, 4 ay ilişkiye giriyor falan...

peki güzel hanımefendiciğim, karşı koyamıyordum demişsin ama bilincin açıktı belli ki. e umut da çok tehlikeli bi'şey bilirim de 4 ay boyunca nedir ya. meslek yüksek okulunda ne öğrettiler size?

mynet
  • eskiden cinciler bunları s2p bırakırdı artık üstüne parasınıda alıp o*ospusu yapıyor. çağa modernize olmuşlar.

bu hastalıklı güruha sorsan akşama kadar namus edebiyatı yapar.
  • milletçe hızla ahmaklaşıyoruz. yeni eğitim sistemi, popüler kültür, medya, çarpıklaşan aile yaşamı vs. bu ahmaklaşmanın tetikleyicisi. eskiden de böyle insanlar vardı ama onlar eğitim almamış cahil kesimlerdi, bugün ise bu dolandırıcılara inanan üniversite mezunlarının sayısı hayli yüksek.
  • cinci hoca çayın içine bir şeyler katmış olabilir ama kadının iflah olmaz bir salak olma ihtimali daha yüksek. 4 ayın sonunda oğlunun durumunda değişiklik olmayınca savcılığa başvurmuş, demek ki tesadüfen çocuk bir gelişme gösterse devam edecek.

eğer kadın ilaç tesiri altında değilse hocaya cinsel istismardan değil dini inanç istismarı suretiyle dolandırıcılıktan dava açılmalı diye düşünüyorum. hocayı savunduğum düşünülmesin ama artık insanlar kendi gerizekalılıklarının sonuçlarına biraz da kendileri katlanmalı. çocuğa çok üzüldüm.
  • (bkz: müstahak)
  • çok yadırgamadığım durumdur.
    bu ülkede profesöre ben polisim diyen adam ondan yüzbinlerce tl almışken ve bu profesör çok değil, geçenlerde burada soruları cevaplamışken çok görülmemeli.
  • kadın evli ve 2 çocuk sahibi de kocası ne bok yiyor onu anlamadım.
    ınsan, karısı 4 ay boyunca ne yapıyor 25 bin tl yi nasıl buldu falan hiç mi merak etmez amk.
  • cin'i bile siker bu buyuculer.