83 entry daha
  • psikiyatrist tavsiyesiyle bir ay kadar önce başladığım ilaç. bünyemin antidepresanlara karşı bugüne kadar geliştirmiş olduğu bir bağışıklık da olmamasına rağmen, sözlükte yazan yanetki, etki, belirti, belirti düzeltme vs gibi hiçbir yaptırımı olmadı. üstelik 20 mg kullanıyorum. hatta birden bırakmayın göt olursunuz uyarılarını okurken yusuf yusuf oldum. cuma günü kutu bitmesine rağmen, çarşamba günü olan doktor randevuma kadar içmicem bakalım bi yoksunluk belirtisi olucak mı dedim. o da yok.

lan hepiniz mi placebosunuz. yoksa ben mi depresyonun dibindeyim anasını satiim?

edüt: 20 mg cipralex ve ek olarak akşamları 5 damla norodol kullanarak devam edeceğim. daha 35 gün oldu başlayalı, tam etki göstermemesi olası dedi doktorum. burdan ilk günden ilacın etki gösterdiği placebolara bir kez daha selam ederim.

edit2: 2 aylık düzenli kullanım sonucu bünyemde yarattığı tek etki geç boşalma olmuştur. erken boşalma şikayeti olanlara şiddetle tavsiye edilir.

edit3: geç boşalma sorunu bir yerden sonra boşalamama sorununa dönüyor. hani bildiğin boşalamama.

büdüt: geç boşalmanın da normale dönmesiyle, varlığıyla yokluğu bir ilaç haline gelmiştir. bırakıyorum. olacaklar sensiz olsun cipralex!

edit5: birden bırakınca, yoksunluk belirtileriyle bünyeye neşeli anlar yaşatıyor. ani voltaj düşmesi şeklinde seyrediyor bunlar. mesela yürürken fişi çıkarıp, tekrardan takmak gibi. vücut saniyelik kendisini kapatıyor, sonra tekrar toparlıyor. çok eğlenceli lan ama!
916 entry daha
hesabın var mı? giriş yap