• yagmurun ciselemesinden gelmektedir.
  • pek yaygin olmayan bir hatun ismidir.
  • gisele bundchen'ı çağrıştırdığı ve kendisini çok beğendiğim için midir bilmiyorum ama bi kızım olursa, ona vermek istediğim isim..
  • 1977-1982 arası solcu ailelerin çocuklarına koydukları kız isimleri arasında sayılan isim. ancak çağrışım gereği değil de ses özelliklerinden dolayı motor isimlerinden de sayılmaktadır.
  • cinsel bir isim.
    yalnız başıma soğuk yatağımda uzanmışken aklıma bu geldi birden...
  • hafif yağan yağmur anlamına gelen güzel bir kız ismi.
  • türk halkının veri tabanındaki en güzel isimlerden bir tanesidir. çiseleyen yağmur anlamı taşır.

bu ismi kullanan insan da tarafımdan rakıdan sonra en çok sevilendir.

edit: an itibariyle rakıdan bir adım öne geçmiştir.

edit2: aşığım sana aşık. öyle böyle değil hem de çok fazla aşığım.
    en çok sevdiğim sensin. rakıyı bana unutturan aşksın sen. sensiz geçecek 296 gün boyunca hep aklımda sen olacaksın. seni çok özleyeceğim bir o kadar da çok aşık olacağım. seni rüyalarımda görüp, bulacağım. seni bulamadım ben diyen sesini hatırlayarak yılık yılık gülümseyeceğim.
    daha az odunca nasıl evlenme teklif edilirin yollarını arayacağım.
    seni çookkk seviyorum.
  • tanırım bi tane çisel ben de... ah be! sarı saçlı minyon bi şey olur bunlar. incecik bilekleri falan...

bi gülümserdi içim açılırdı yemin ederim! offf!
  • güzel bir kadın ismi. aynı zamanda çok sevdiğim iş arkadaşımın adı, çok iyi bir veteriner hekim. telefonda söylendiğinde çisem çiset cinsel diye anlaşılan ve sürekli olarak kodlanmak zorunda kalınan isim.
  • elektronik firması adı gibi isim.
hesabın var mı? giriş yap