• basketbolu biraktigi sene panathinaikosdan cok iyi bir teklif almis ancak reddetmis olan basketbolcu.
  • lakabına* yaraşır bir şekilde suda, yağda kayar gibi, havada zahmetsiz süzülürcesine, akıcı, çok rahat ve zevkle izlenebilen bir oyun tarzı vardı bu adamın. bir tane finger roll'u bin tane smaç izlemeye tercih ettirdi bize.
  • portland tarihinin en büyük oyuncusudur. 3.35'e rahatça basabilir. inanılmaz dengesini çocukluğunda uzakdoğu dövüş sporlarına merak salması sayesinde kazanmıştır. houston'da şampiyonluk yaşayarak barkley gibi gariban bir vaziyette basketbolu bırakmamıştır. orlando serisinde mucizevi bir performans sergilemiştir olajuwon'la birlikte. her eve lazım lider bir oyuncudur.
  • basketbolu bıraktıktan sonra houston üniversitesinde senelik 1* dolar karşılıgında coachlık yapan insan.
  • clyde the glideadında bi de kitap yazmış eski süperstar.
  • 2.00 m boyundaki bu adam bir iddia üzerine 3.40 m.ye kurulu potaya smaçlamıştır ki akıllara zarar..
  • portland trail blazersın bu oyuncuya sahip olduğu için michael jordanı draft etmemesi the glideın büyüklüğünü anlatmaya değer kanımca.
  • nba de bir görevde çalışmak istiyorum ama koçluk filan yapmam o kadar seyahat edemem, bana ballı börek bir iş bulun diyen şahsiyet.
  • nba in sadri alisik idir. sac modeli, ince biyiklari ve ic anadoluda laid back tabir edilen sevimli gulumsemesiyle cocuklugumda bana uzeri capraz cizgili forma giymis sadri alisik i cagristirmistir. rockets dayken izlemedim kendisini, ama portland da da efsanesini devam ettirdigine cok kez tanik olmusumdur. o havada suzulusleri yok muydu, peeeh... boyali alan civarinda zipladigini goren savunma oyuncusunun onu en iyi durdurma yolu ayak bileklerinden asagi cekmekti. dun ntv gene bu unlu suzuluslerden bir drexler kolaji seyrettirdi, "zamaninda boyle bir adam vardi yahu" dedirtti sag olsun.
  • yaptığı coast to coastların büyük çoğunluğunu müthiş smaçlarla bitirmiş basketbolcu.bir smacında diz kapakları karşısındaki guardın omuzlarına kadar gelmiştir.kendisine acayip bir zıplama yeteneği bahşedilmiştir kanımca.
hesabın var mı? giriş yap