• biletixin hiç duyuru yapmadan satışa sunduğu halde, yarım saatte biten biletlere sahip gösteri.

elinde yan yana olup satmak isteyen varsa, 4-5 bilete talibim, allah kahretmesin böyle adaleti, yapacak bir şey yok.
  • uzun zamandır bekliyordum haberimiz olmadan bitmiş. 3 kişilik yan yana bilet ayarlayabilecek biri olsa çok seviniriz , sevindirin şu izmirli kardeşinizi. vardır illa ki fazladan alan
  • şimdiden yapacağı olası esprileri özet geçeyim:

-türkler uzayda temalı en az bir espri.
    -plaza türkçesi, türk-ingilizcesi konulu en az birkaç espri.
    -nostalji temalı en az bir espri.
    -uçaklar ve uçmayla alakalı en az bir espri.
    -yurt dışına çıkmış türk esprisi.
    -filmlerinde hep aynı isimlerini oynatması hakkında eleştirenlere laf sokacak.
    -twitter hakkında espri yapıp laflar sokacak.
    -bir tane siyasi espri yapacak o da trump hakkında olacak.
    -çok param, pahalı arabalarım var temalı bir espri yapacak.
    -ben buralara nerelerden geldim temalı espriler yapacak.
    -orta üst sınıf, beyaz yaka eleştirisi
    -selfie/cep telefonu esprisi

bonus:

-ekşi sözlük'e giydirme.
    -popcorn esprisi
    -nusret esprisi

önceki gösterilerine göre biraz daha ciddi bir tonu olacak ve kendisini eleştirenlere bol bol kinayeli laflar sokacak.
  • inşallah bozmamıştır kendini çünkü artık hiçbir şeyin tadı yok
  • yanyana bileti olan varsa talibim efendim, ilgililere duyurulur.
  • birinci kategori bilet fiyatları biletix üzerinde tükenmeden önce 170 lira iken karaborsacılar tarafından 800 ile 1.200 tl arasında satılan etkinlik.

o fiyata satanların şerefsizliği mi büyüktür, yoksa o fiyata alanların aptallığı mı?
  • 2 adet bilete ihtiyaç duyduğum gösteridir.
  • malum ortamlara düşmesini beklediğim gösteri. çünkü cem yılmaz afyon’a gelip gösteri yapmaz. benim de istanbul’a gitme imkanım yok.
  • yıllardır beklediğim ama istanbula gidemediğim gösteridir canlı izlemek vardı ooff off
  • cem yılmaz'ın söylediğine göre mart 2019'dan itibaren her ay olacakmış ve her ayki gösterilerden biri, mart 2019 gösterilerinde olduğu gibi, biletler yarı fiyatına olacakmış. "oradan buradan 1000-1500'e bilet almaya kalkmayın," demiş kısaca. azıcık dişinizi sıkın, cuma günü nisan biletleri satışa çıkacakmış. zaten abanan abanana olduktan sonra, mayıstakinde falan daha rahat yer bulunmaya başlanır. evet orada burada millet esprileri paylaşacak (türk halkından başka ne beklenir ki zaten?!), içimiz gidecek; ancak iradeli olmalıyız. :)

şimdi, biletlerini fahiş fiyattan satmaya çalışan suser'lar ve sözlük dışı karaborsacılar düşünsün... sıçtınız olm sıçtınız! :d
hesabın var mı? giriş yap