şükela:  tümü | bugün
 • anthony minghellanin 2003 yili icin cektigi filmin adi. proje asamasinda iken teklif hem tom cruisea hemde nicole kidmana goturulmus. tom, nicole projeye imza atinca filmden cekilmek zorunda kalmistir. nicole un yanisira filmde renee zellweger, nathalie portman ve jude law philip seymour hoffman giovanni ribisi gibi hollywood camiasinda yetenekli kabul edilen bir cok genc aktor var. ikinci dunya savasini konu alan filmin ikinci bir ingiliz hasta olacagi dusunuluyor. unuttugumuz canimiz kardeşimiz jena malonede kadroda haberiniz olsun.
 • jack whitei da gorebileceğimiz bir film.
 • abd de premierei yapılmış olan film. ama çok beğenilmemiş.
 • 9 dalda golden globe adaylığı olan film.
 • oscar'da the return of the king'in önünü kesebilecek tek film kanımca..eğer keserse de gayet yazık olacak..
 • filmde north carolina kisvesi altinda romanyayi goreceksiniz. cunku daha ucuz oluyor diye orda cekildi. ote yandan asiri duygusal ve gercekcilikten cok da sapmayan bir hikaye. okey yani bence. gidiniz amerikalinin amerikaliya yaptigi eziyetleri, ote yandan guzel kadinlari erkekleri gorunuz erdem ask sadakat merhamet sevgi bekleyis cesaret dostluk nedir ogreniniz aglayiniz hungurdeyiniz kalbinizi daglayiniz. etkileyici bir film olmadigi kesinlikle iddia edilemez hayir.
  ek: kitapta rene'nin oynadigi karakter siyahmis.
 • türkiye'de 13 şubat cuma günü gösterime girecek olan film.
 • nicole kidmanın tahminimden de güzelolduğunu keşfettiğim film ayrıca.

  süper sahneler vardı ağzım açık izlediğim, özellikle de savaş sahneleri.
  renee zellweger bu filmle oscarı kapacakmış gibi gözüküyor ama aynı şeyi jude law için söyleyemem.
 • toprağını sıksak celebrity çıkacak şekilde beklenmeyen tanıdık simalarla dolu bir filmdi cold mountain. söylenecek fazla bir şey yok; hikaye baştan sona son derece klasik ve tahmin edilebilir fakat bu özellikleri etkileyici olmadığı anlamına gelmiyor. o çok özlediğimiz, her izleyişimizde iç çektiğimiz eski zaman aşkları bir kere daha gözümüze sokulmuş. bunun dışında nicole kidman "allah beni yaratırken daha fazla zaman harcadı" diyerek salınıyor, jude law da aynı söylemin arkasında duruyor fakat bu taş arkadaşımız* filmdeki kelimelerin yetmediği sahnelerde yüz ifadesini şiir gibi konuştururken gözlerine yaşlar hücum etmesi gereken sahnelerde pek de başarılı olamamış gördüğüm kadarıyla. renee zellweger'ın ise filme katkısı gözardı edilemez, rolüne yakışmış.

  fazla şaşırmayacağınız, koltuğa çivilenmeyeceğiniz bir film cold mountain ama yine de görülmeli bence.