şükela:  tümü | bugün
 • diablo 2'de paladin karakterinin dusmanlarının defans kabiliyeti ve dayanıklılıklarını azaltmasına yarayan bir offensive aura..
 • ing. hüküm.
 • bir adet oldukca tatli kilowatts sarkisi, bal ne ki seker ne ki..
 • kullanıldığında act 3'ten alınabilen mercenary çoşar,mercenary ice kullanıcısı ise oyunu ciddi anlamda kolaylaştırabilir.
 • başrollerini hillary swank, sam rockwell'in paylaştığı arada juliette lewis'in de görüldüğü bir yeni twist movie soslu azimle sıçan duvarı deler filmi.

  http://movies.yahoo.com/…/1810071450/video/20488934
 • fried green tomatoes filmiyle aynı tadı bıraktı bende. iki kardeşin birbirine bağlılığı bu kadar sıcak, duygusal, sevgi dolu anlatılabilirdi. hiçbir sahnesinde yabancılık hissetmediğiniz oldukça doğal bir film olmuş.

  --- spoiler ---

  genellikle filmlerin sonlarında film bitti derken gereksiz yere yapılan uzatmalar hep canımı sıkmıştır. fakat bu filmde iki kardeş göl kenarında otururken keşke film burada bitmese biraz daha izleyebilsek, hayatlarının devamını diye düşünmeden edemedim. bu kadar sevgi dolu , samimi ve doğal mutlu bir film sonu izlememiştim. fried green tomatoes filminde ki arkadaşların birbirlerine bağlılıkları ile bu filmde ki kardeşlerin bağlılık ve fedakarlıkları inanılmaz huzur vericiydi. ayrıca filmden bir replik: "sence ben hayatımı mı feda ettim."

  --- spoiler ---
 • filmin konusu güzel ve dramatize edilmediği için de benzerlerine nazaran farklı bir yerde.

  --- spoiler ---

  kafama takılan tek bir şey var hikayeyle ilgili. sen 20 yıl uğraş çabala, avukat ol , ama yalancı şahitlik yapan 2 kadınla bir kez olsun dahi konuşma. belki ne dna'ya gerek kalırdı ne de avukat olmana.

  --- spoiler ---
 • başrollerini hilary swank ve sam rockwell'in paylaştığı cold case kıvamında bir film.

  iki kardeşin büyük bağlılıkları güzel bir şekilde anlatılsa da oldukça vasat bir senaryoya sahip. türüne hiçbir yenilik getirmeyen ortalama bir film olarak görüyorum.
 • filmde içtenlikli bir kardeş sevgisi ile bu sevginin getirdiği özveri ve mücadele azmini anlatan gerçek bir hikaye ele alınıyor. adalet sistemiyle ilgili ayrıntılara girip filmi eleştirmek haksızlık gibi geliyor ya da özellikle benim gibi canınızın bir parçası* sizden çok uzakta, başka bir ülkede yaşıyorsa fazla duygulanmaktan da eleştirmeye fırsat bulamayabilirsiniz.

  --- spoiler ---

  filmin sonunda kenny aslında önemli olanın kurtulmuş olması değil, kardeşinin yaşamındaki varlığı olduğunu anlatırken zaten filmin gerçek anlamını dile getirmektedir. iki kardeşin göl kenarındaki konuşmalarında çocukluklarından kalma bir hayalin içinde bile kardeşi kendinden öne koymanın ifadesi vardır.
  kenny: betty anne ve kenny gölü
  betty: kenny ve betty anne gölü

  --- spoiler ---

hesabın var mı? giriş yap