• deniz ürünlerinin güzel bir sosla sunulduğu harika tadı olan yemek
  • en pahali deniz urunlerinden biridir. turkcesinden emin degilim, cok iri bir taraktir sonucta ama ayri adi var midir yoksa ona da tarak deyip gecmis miyizdir bilmiyorum. lezzetlidir tamam da dunyanin sekizinci harikasi da degildir. bu kadar makbul bir sey sayilmasinin daha cok az bulunmasindan ve pahali olmasindan kaynaklandigini dusunuyorum; miktarinin kitligi yuzunden gereginden fazla itibar goren diger bircok sey gibi.
  • sunuluşundaki görkemi tadıyla da hak eden harika bir fransız spesyali.
  • yedigim en lezzetli deniz urunu. yakitori pisirilince..
  • irice ve cok lezzetli bir tarak midyesi turudur. fransiz mutfaginin en rafine orneklerinden birisidir ama bir o kadar da pahalidir
  • öyle denizden ne çıkarsa yerim diyen bir insan değilim. hiçbir zaman yemek konusunda da yeniliklere açık bir insan olamadım. ama 1 haftadır fransız bir ailenin içerisinde devamlı bazenoyleolur için ayrı bir şey hazırlanmasına karşılık noel akşamı yok yok yerim ben diyerek yediğim noel yemeğinin girişidir.

kötü değildi. mükemmel de değildi. ama genel olarak iyiydi. sosu deniz ürününden daha lezzetliydi. ayrıca evet her fransız yemeğinin sunumu gibi kendisi de çok güzel bir sunuma sahipti.

denediğime pişman değilim.
hesabın var mı? giriş yap