• anlamadığınız şey çok hızlı yayılıyor olması ve tedavisinin henüz bulunamamış olması. ayrıca bunların üstüne bir de virüs her konakta ayrı mutasyona uğruyor ve belirtileri çok geç veriyor.
  • da-das das da-dasss!!!

corona virüsünün altında mars'ı kolonileştirme planı mı yatıyor?

virüs aslında uzay kaynaklı mı??

bu virüsü çıkaranların asıl amacı kripto paraların hakimiyetini sağlamak mı???

tuvalet kağıdı lobisi neden ortalıkta gözükmüyor????

da-das das da-dasss!!!
    ----------------------------------------------

altında ne gerçeği yatıcak len, yatan tek gerçek hareket eden her şeyi yememen gerektiği ve insanlığın büyük çoğunluğunun en temel hijyen kurallarından haberi olmaması.

teşekkürler.
  • umrecilere comarlara bosuna kiziyoruz, guya okumusun hali de boyle iste...

edit: cdc'ye gore mevsimsel grip (influenza) abd olum orani 100.000'de 2 iken, nytimes'in yazdigina gore gripte olum orani %0.1*

edit 2: who'ya gore dunyada senede 5 milyon kisi grip olmuyor, dünya çapında yıllık grip salgınlarının yaklaşık 3-5 milyon ağır hastalık vakasıyla sonuçlandığını tahmin ediyor.
    sadece abd'de her sene 36 ila 51 milyon insan grip oluyor, el insaf.
  • bence badak bir bilimherifi çıkardı bu virüsü aga! baktı kızlar buna yüz vermiyor, sevgili yapamıyor, benim olmazsa kimsenin olmasın dedi yaydı virüsü. artık kimse manita yapamaz oldu
    ahanda kanıt : https://www.instagram.com/p/b95l4erdcmw/
    (bkz: böyle başlığa böyle entry)
  • bilime inanan ve inanmayanları ortaya çıkarmasıdır.

görünen o ki orta çıkmıştır.

ayrıca; covid-19 hızlı bir şekilde yayılan, birçok bünyede hiçbir belirti göstermeyen, yaşlı sayılabilecek yaşlardaki ve kronik hastalıkları olanlarda ölümü tetikleyebilen bir akciğer hastalığı yaratmaktadır.

yani grip gibi öneyici takviyeleri henüz yok.
    vücudun bağışıklığı yok.

boş boş konuşuyorsunuz ya
  • hiç bir şeye körü körüne bağlanmamak gerek. her şey olabilir. hatta hiç bir şey olmayabilir de.
  • ben şey duydum ecza deposunda konuşuluyormuş.

asıl amaç korona ile birlikte herkese aşı uygulayacakmış ameriga. aşıda nano çipler olacakmış. konumumuzu belirleyecek ve istedikleri anda bizi öldürebileceklermiş.
  • sağlık maskesi lobisi ve dezenfektan satıcıları gizli derneği, kolonyacılar odası ile birleşip, bu covid-19 virüsünü üretmiş diyorlar.
    amaç ölen meslek gruplarını yeniden canlandırmakmış. dünya sağlık örgütü başkanı da, dezenfektan satıcıları gizli derneği üyesi olduğu için, bu hastalığı pandemi ilan etmiş.

wuhan'da esnaf ve sanatkârlar odasına kayıtlı kolonyacı dayı oğlundan duydum ben de.
  • virüs için bu kadar duyarlı olduysa bu dünya milyonlarca insan savaşlarda ölürken neden dünyadaki savaşların bitmesi için bu kadar para harcanmadı, ayrılmadı, neden halklar ve ülke yönetimleri savaşları bitirmek için denizde ölen göçmenleri kurtarmak için virüse verdiği tepki kadar tepki vermiyor ve tedbir almıyor. ayrıca üretim durursa dursun ağaçlar topraklar hayvanlar biraz nefes alsın.
  • henüz tam olarak bilemediğimiz nedenlerdir.

komple teorilerine inanan biri değilimdir ama bu corono mevzusu en başından beri beni bir şüphe içine itti.

dün ekonomist turan altuner güzel bir yazı yazmış; https://gorus21.com/…en-birinin-gerceklestigi-kriz/

okumaya değer buluyorum.
hesabın var mı? giriş yap