şükela:  tümü | bugün soru sor
  • yaklaşık 20 cc'lik yeni rakım, rus salatam, haydarim ve acılı ezmem ile beni ezikliğin doruklarına çıkaracak olan eylem.

seviyorum olm nabıyım.
  • aylardır hayalini kurduğum durum.

birazdan işten çıkacağım, eve gideceğim, yemeksepetinden yemek söyleyeceğim ve ps4'ü açıp saatlerce oyun oynayacağım.

tanrı ezikleri korusun.
  • play station da pes açıp yanında jack daniels yudumlamak eziklikse ben eziklerin başkanıyım.
  • bu akşam öyle bi akşam benim için. yok bundan önceki cumalarda da çok böyle oldum da. arkadaş evde oturmak var evde oturmak var.
    tek başına evde oturup mojito içmenin bi açıklaması olamaz. efkarlansan efkarlanamıyon. eğlensen, napıyım televizyona mı yürüyeyim?

saçma sapan bi durum. olmaz olsun böyle cuma akşamı.
  • haftanın son günü ve bütün haftanın yorgunluğu sebebi ile ne yapılabilir ki başka?

doğru eylemdir.
  • 3 paket pipo tütünüm ve yarım şişe viskim var. dışarı bahçeye çıkabilirim ama biraz alerji öksürük var. sıcak ev iyidir.
  • olsa olsa üniversite öğrencileri için geçerli olabilecek eziklik. haftasonları arkadaşlarla bir yerlere gitmek, bir şeyler içmek rutin hale geliyor çünkü. ama iş hayatı başladıktan sonra ya da 30'lu yaşlara gelince her cuma/cumartesi allah'ın emri gibi dışarı çıkma zorunluluğu hissetmiyor insan. canın istediğinde, arkadaşlarla plan yapınca çıkıyorsun duruma göre ve keyif oluyor bu, rutin değil. evde çayını, kahveni alıp film izlemek, hele de bunu eve gelen arkadaşla yada kuzenlerle falan yapmak çok daha keyifli olabiliyor. asıl eziklik kendini dışarı çıkmaya mecbur hissetmekte.
  • eziklik demişsin ama bu düpedüz keyif*.
  • cuma değil, cumartesidir o.(bkz: hocam yanlışınız var)