şükela:  tümü | bugün
  • youtube'da dikiş videosu avlayıp avlayıp izlerken denk geldiğim bir kanal ve bu kanalın sahibesi. **kalpkalp**

dikişi kendi kendine öğrenmiş ve bilmediği şey hakkında gayet doğal bir şekilde bilmiyorum diyebilme temizliğine sahip; insanı dikiş öğrenmeye, kendi için çeşitli şeyler dikmeye ve hatta kilo vermeye bile imrendiren, anlatım konusunda da çok çok başarılı bulduğum bir güzellik kendisi. çok genç, çok pozitif, insana yaşama sevinci aşılıyor resmen. **tütütü maşallah maşallah nazar değmesin**

**kalpkalp**

kanalın bir-iki videosuna bakınca, hiç dikiş bilmeyen ben bile bi denesem muhteşem şeyler dikebilirmişim gibi hissediyorum. çok güzel bir şey bu :) kalp.
  • bana dikiş dikmem konusunda çok yardımcı olmuş hatun. astar mı dikeceğim hemen kopya çekiyorum videolarından. yanında ipuçları vermesi de ayrı bir güzel. çoğu insan diktiklerini anlatırken çok zormuş gibi anlatırken bu hanımefendiciğim tane tane anlatıyor ve başkalarını da üretmeye teşvik ediyor. hayır bir de içimden mayo alsam güzel olacak diye iç geçiriyorum sonra bir bakıyorum hatun mayo nasıl dikilir diye video atmış. tam zamanını da ayarlıyor videoların işte öyle. zaten editlerinden de videolara ne kadar uğraştığı belli oluyor.

not: iş bu entry reklam amacıyla yazılmamıştır. sadece zor ve dolaşık ipli günlerinin kurtarıcısını överken coşagelmiştir.
  • bana astar dikmenin en kolay yolunu öğreten youtuber hanım kızımız.

dikiş dikenler bilirler, dikişe yeni başlayanlardan dikişin kurdu olmqaya yüz tutmuş herkesin bir yüzü buruşur astar dikmek hakkında... öyle olunca da ben hiç teşebbüs etmemiştim. kendisinin kanalını uzun zamandır takip ediyorum. denk geldiğim videosunda normal kumaşla astarlık kumaşa 1 kumaş muamelesi yapmayı önerdi ve ben resmen aydım. evet!!!! ben neden düşünemedim ki bunu parçalara aynen astarı da kesip iğneleyip hepsini bir halletmek...

işte bu hanım kızımız buna aymamı sağladı... daha da bir çok tüyo veriyor. 20 yaşında olmasına karşın gerçekten iyi bir öğretmen potanasiyeli var. kendisine başlığı açan yazar gibi ben de kalp kalp kalp gönderiyorum...