• yorum yapabilecek kadar fazla bölümünü izlemediğim ama izlediğim bir iki bölümde de gençlerin aralarındaki ilişkiye ad koymak için verdiklere savaşa tanık olduğum dizi.

-bu yaşadağımız nedir hede?
    -bilemiyorum, bilemiyorum. oh hödö bu bir çıkmaz yol.
    -buna bir son vermeliyiz.
    -peki "bu" ne? bunun adı nedir? nedir bu yaşadığımız?
    -dost muyuz? sevgili mi?
    -ah nedir nedir?
    -nedir?
  • acaba bu sene aramızdan biri çıtayı yükseltebilir mi?
    sualinin döndüğü dialoglara sahip olduğunu gördüğüm dizi.dizi deki en yakışıklı insanı düşünün işte ona benziyorum.
  • neden dawson'ın başrolde olduğunu ve neden başrolde olduğu halde diğer oyuncular kadar ünlü olamadığını anlayamadığım dizi.
  • oyuncu parasindan kismak icin kısıtlı insanlarla cekilen ve dizi bitiminden sonuna kadar her şahsiyetin dizideki diğer karşı cinslerin biri veya birden fazlası ile ilişki kurmasını konu alan 'genclik' dizisi.
  • şu anda cnbc-e de en baştan gösterilmeye başlayan ve insana eski bölümler amma güzelmiş sonradan dizinin ağzına sıçmışlar dedirten yavaş yavaş gençlik dizisinden ev kadınlarının seyrettiği arkası yarınlara doğru yol alan bi dizi.
  • gercekci, surukleyici, ve (amerikan yapimi olmasina ragmen) zeki genclik dizisi. izlemeye basladiktan sonra birakamadigim, pazartesi aksamlarimi evde geçirmeme ve ne pahasina olursa olsun plan yapmamama sebep olacak kadar guzel, siddetle tavsiye ederim..
  • alala neymiş ki bu çok beğeniyolar deyip hayal kırıklığına uğradığım programlardan.. herkesin birbirine bi şekilde bi zamanda aşık olduğu, sonradan sorunlar çıkınca dürüstlük ve güvenle her şeyi aştıkları, 15 yaşındakilerin niye hala bakireyim diye tepinip durdukları dizi..
  • "hayır sandığın gibi değil"ler ve "biz neyiz?"ler toplu geçidi.
  • tüm evlere pencerelerden dalan oyuncu silsilesinin olduğu romantik gençlik dizisi.
hesabın var mı? giriş yap