• kahvaltıda çilek reçeli isteyince kavanozuyla alırsanız getiririz diyorlar.
  • bomonti ada adı altında geçen ve eski bomonti bira fabrikası içerisinde açılan çok güzel bir restorant. eataly'i andırsa da çok daha küçük ve atmosfer olarak bence çok daha güzel. peynir ve şarap çeşitleri gayet iyi ama menüde kavurmalı pide, çoban kavurma ve keşkek gibi tam türk işi yemekler var. keşkek ve kavurmalı pide gerçekten inanılmazdı. tavsiye edilir.
  • tanım: kahvaltı konusunda kalitesini çok düşürmüş, servisi bozulmuş bomontiada mekanı

kahvaltıya gittik ama her şey mi eksik gelir. böylesine kötü hizmet ve suratsız garsonlar görmedim.

paranızla rezil olmak mı istiyorsunuz, düşünmeden kahvaltı için bu mekana gidebilirsiniz.

ekmek isteriz, gelmez. serpme kahvaltı 96 tl ama beyaz peynir koymamışlar. rica edip istediğimizde de, garsonun 3 metre mesafeden peyniri getirme süresi yaklaşık 8 dakika sürüyor, kalkıp kendiniz almak zorunda kalıyorsunuz. bir şey istediğimiz için size surat yaparak istediğiniz şeyi getiriyorlar çok zaman sonra. zaten sizi niye geldiniz ki amk ifadesiyle karşılanıyorsunuz ve oturduğunuz süre boyunca da hizmet etmeme şeklinde bir hizmet sunuyorlar.

şarküteri bölümünün tam karşısında oturuyorum ve usta denilen adamın tüm ürünlere hijyenden bir haber şekilde dokunması ve servis etmesi de cabası (en son bıçağa tükürürken gördüm). inanın çok ama çok kötü bir kahvaltıydı. serpme kahvaltı isteyip önce reçellerin gelmesi ve 15 dakika sonra da peynir tabağı şeklinde gelen şey ama peynirlerin yarısı sararmış, çok belli dünden kalmış olması veya gerekli şekilde muhafaza edilmemiş olduğu.
    yani dostlar çok ama çok kötü. 420 tl para ödemek zorunda kaldık ama inanın zerre abartmıyorum, katiyen kötü hizmet, kötü ürünler ve kötü personel.
    buradan mekanın sahibine sesleniyorum, personelinizi gözden geçirin.

not: peynir tabağına koyulmayan peyniri istediğimizde, adisyona eklendiğini görmemiz de kaçınılmaz bir
    acı.
  • kahvaltısını çok beğendiğim restaurant. muhlaması kesinlikle denenmeli.
    şaraplarını çok övdüler, bir daha ki gidişe artık.
    fiyatlar normalin bir tık üstünde. ucuz yada fahiş denilemez.
    ortam, ambiyans oldukça nezih. garsonlar oldukça kibar.

bir daha gidilecek yerler listesine ekledim.
  • fiyatlarının aşırı pahalı olmadığı ve çalışanlarıyla da çok nazik bir ortamı olan mekandır. günümüz itibari ile 66 tl'den daha ucuz şişe şarabı yoktur. ama ortam güzel ve huzurludur.
  • markette 32 tlye satılan şarabı 52 tlye market fiyatından sattığını iddia eden şarküteri/restaurant karışımı enteresan bir yer.
  • kahvaltisi basarili ama sandalyeleri basarisiz bir bomontiada mekani. kardeş degistirin o sandalyeleri valla kimse gelmez size.
hesabın var mı? giriş yap