şükela:  tümü | bugün
  • ankara'nın güzel ve eski meyhanelerinden birisi. eski rum meyhanesi tadında olan bu meyhanenin özellikle mezeleri çok çok başarılıdır. fix menü olan çoğu mekan gibi saçma sapan mezeler yerine gayet güzel mezeler gelir. sadece mezesi için bile giderim ben, bunun dışında müzikler, küçük ve sıcak ortamı da cabası. fiyatları da normal standartlarda hatta daha ucuz. gitmeden önce rezervasyon yaptırırsanız daha iyi olur, haftasonları yer kalmıyor.

şöyle de bir sitesi var:

http://www.demmeyhaneankara.com/
  • calisanlarinin iyi niyetli olmasina karsin sahibinin paragoz, musterilerine son derece saygi ozurlu oldugu bir mekan. gitmeyin, gidenleri uyarin. sizin hosca vakit gecirmeniz onlarin umurunda degil.
  • ankara'da demlenmek için akıla ilk gelenlerdendir. fiyatlar uygun, müzikler rakılık, mezeler on numaradır.
  • girit ezmesinin hastası olduğum, karaköy'ü mesken tutmama sebep olan canım meyhane.
  • karaköy'deki için konuşuyorum, gitmeyin. hizmet yavaş ve garsonlar kaba.

mezeler orta ama hepsini dışarıda bırakmışlar, sıcak geldi o yoğurtlu mezeler falan olmadı.
  • karaköy'deki yer için konuşuyorum, balıkçılar içinden bir seni seçtim, somonuna 10 puan verdim. yalnız garsonlar terasa çıktığımızda aman çantanızı oraya koymayın, burası rezerve buraya gelecekler var , yok sandalyenizi öyle koymayın da böyle koyun, çayı yeni koyduk, çay daha demlenmedi şeklinde rahatsız edici çıkışları oldu.
  • karakoy de terasta basarili bir playlist ve manzarayla paha bicielemez zamanlar gecirebileceginiz bir mekan