• http://www.radikal.com.tr/…29&utm_campaign=politika

memlekette ilginç şeyler oluyor.

merak ettiğim haber merkezindeki poliste demirtaş'ın adresi ne arıyor? nasıl bir araştırma yapıyorlar ki sehven bu adresi verebilmiş.
    acaba söz konusu adres izleme altında mıdır. kafamda deli sorular.
  • cebine koysalardı uyuşturucuyu daha uygun olurdu, böyle bir sakil bir anlamsız olmuş.
    artık adam nasıl bir yükselişteyse, tabağına domuz pastırması, cebine eroin, adım adım karalamalar kumpaslar.
  • terörden çok kolay içeri alabilecekken fanteziye kaçılmış.
    adres karışıklığından doğan baskın.
  • selahattin başqan yok mu bişey ?
  • ben zaten rojava derken suphelenmistim bu adamdan .
  • önce teröristlik suçlaması, sonra dinsizlik ithamı ve domuz eti olayı, şimdi de eroin baskını. benim burdan çıkardığım sonuç şu ; hdp barajı paramparça edip geliyor.
  • kirli bir oyunun fiyaskosu olan baskın. kim bilir ne düşünüyorlardı, ne yapacaklardı o adres ile. tabi çok zeki insanlar olmadıkları için sümeyye suikasti gibi bir fiyasko olmuş bu da
  • vali niye istifa etmiyor ya da görevden alınmıyor....çoban değil mi bu godoş....
  • artık bir ihbarla kapımıza polislerin dayanıp hiç bir açıklamaya ihtiyaç duymadan bizi alıp götürebileceklerinin bir kanıtı gibi duran olay.

narkotik timleri ihbar üzerine selahattin demirtaş'ın evine arama yapmak için gitmiş.

diyarbakır il emniyet müdürü, ihbarı alıp ekiplere ileten memurun sehven selahattin demirtaş'ın adresini verdiğini, olayın bir yanlış anlaşılmadan kaynaklandığını söylemiş.

yersen.

kaynak.

demek ki neymiş?

(bkz: şaka maka hdp'nin barajı geçmek üzere olması)

not : hdp'li değilim.

(bkz: iç güvenlik paketi)

düşün ki hakkında bu ihbarın yapıldığı kişi dokunulmazlığı olan bir milletvekili ve polis buna rağmen kapıyı açtırıp evde arama yapmak için zorluyor. araya valinin girmesiyle uzaklaşıyorlar.

ya dokunulmazlığı olmayan muhalifler ne yapacak?

edit : iki entry ilki taşınınca burda birleşti gibi.
  • baskını yapan polisler kadar ihbarı yapan kişinin de araştırılması gereken hadise...
hesabın var mı? giriş yap