• "sırf paralel yapıya hizmet ediyor diye, yolsuzluk olayını örtbas mı edelim?" gibi mantık ve vicdan dolu sorusuyla, bakan çelik'i perişan etmeye devam ediyor an itibarıyle.
  • bir akp bakanına özlenen soruları sorma cesaretini gösteren süper insan. helal olsun, keşke tüm medya çalışanları bu kadar cesur olabilse.
  • tarzını ve değerlendirmelerini beğendiğim bir gazetecidir. bugün de gördük ki gerçekten çok efendi adammış.
  • yalnız ne kadar terbiyeli bir adam, kendisini takdir ettim bu fare olayından sonra (bkz: mete yarar'ın habertürk yayınından ayrılması).

karşısında car car bağıran, taklidini yapan, dinlemeyen, "kes ya, ne dinlicem seni" gibi terbiyesiz bir üslupla konuşan adeta bir ergen var. deniz bey sadece "bir dakika dinler misin, sana demedim yanlış anladın" diye insan gibi izah etmeye çalışıyor.
  • hüseyin çelik'e şahane sorular soran gazeteci, tabi cevabını alamıyor o ayrı...
  • adinin hakkini veren gazeteci gercek gazeteci. yanindaki zat bile konusmuyor.
  • nagehan alçı'ya "bu soruların hiçbirini binali bey'e sormadınız" diyerek gönüllerde taht kurmuş gazetecidir.
  • şu an canlı yayında baykal'ın yusuf halaçoğlu'nun kendisine karşı mhp grubunun serbest bırakılacağı iddiasına karşılık, ben yusuf halaçoğlu'nun tweetlerini okuyorum böyle bir tavrı yok diyen kendisi değilmiş gibi peşinen hüküm verdin diyen deniz baykal'a ben ne zaman böyle bir şey dedim demiş adam. ne söylediğini bilmiyor galiba.
  • hüseyin celik i sorularıyla perişan eden gazetecidir. işallah işinden olmaz
  • gezi olayları ve gezi olaylarında yaşamını yitiren eylemciler ile ilgili melih gökçek'e arka arkaya ayar vermiş kişi.

(bkz: melihcim o fotografı göstermeyecektin)
hesabın var mı? giriş yap