• bugün ptt ofisinde kesin olarak emin olduğum ,
    beni artık gerçekten beni rahatsız eden , ülke iyice torpilli aktrollerin kanser hücresi gibi sarması durumudur.

türk hava yollarından ziraat bankasına...
    kiptaştan tokiye..
    iett şöförlerinden ptt şubelerine...
    bu şirketlerin çağrı merkezi çalışanlarından , vezne görevlilerine...
    tüm devlet hastanesi çalışanlarından , havalimanındaki çalışanlara kadar ..
    metro,marmaray istasyonlarındaki güvenliklerden , temizlik elemanlarına kadar ..

çalışan herkes akparti destekçisi , eşi dostu akpartili bir tanıdığı olanlar , torpille bir yerlere yerleştirilenler. ücretsiz personel servislerinden hususi iett otobüslerine kadar her türlü hizmetleri var bunların.

çoğunun doğru düzgün bir lisans , bırakın lisansı doğru düzgün lise diploması bile yok. ama yüksek lisans yapmış adamın önünde durup işe alınıyorlar.

bu durum beni miğdemi bulandıracak kadar rahatsız ediyor , bilerek partili olmayanı işe almıyorlar. türk hava yollarında , yer hizmetlerindeki torpil herkesin dilinde.

ben bileğinin hakkıyla gelip türk hava yollarında genel müdür olan birini tanımıyorum , girip bir linkedin den bakın , en ufak örnek thy kıdemli basın müşaviri yahya üstünün eskiden atv de çalıştığını bile görebilirsiniz ..

ak parti hükümetinin bu yüzden bitmesini istiyorum. tüm bu aktrollerden temizlenen huzur dolu bir türkiye umuyorum..
hesabın var mı? giriş yap