• yönlendirme menüsüne vücut çalımı atıp hooop* diye müşteri temsilcisine ulaşmanın bir başka kısa yolu için;

"iki kere üst üste yanlış giriş yaptınız. sizi müşteri temsilcisine bağlıyorum"

canına yandığımın diyez tuşu...
  • buradan ariyorlar ama telefonu acinca 'diiit diiit' diye bi ses. sanki ben aradim da bekletiyorlar bide... tam konusmaya basladiklarinda suratlarina kapiyorum. bir sure sonra tekrar ariyorlar :/

sevgili digiturk musteri hizmetleri; taahutumun bitmesine az kaldi ve size guzel bi surpriz hazirliyorum.. valla!
  • aradığınızda sizi karşılayan telesekreter soyadınızı okuduğunda onaylamazsanız hemen bir müşteri temsilcisine aktarılıyorsunuz. yok eğer onaylarsanız, menü menü gezebilirsiniz.
  • gecenlerde kendi numaralarina benzer ama gene de farkli olan bir numaradan beni arayip uyeliginizi uzatmak istiyor musunuz diye soran, uzatmak istedigimi ama kredi karti bilgilerimi telefonda veremeyecegimi soyledigim de bizim digiturk oldugumuza inanmiyorsaniz size sarkimizi dinletelim diyen ve beni digirturk sarkisina baglayan musteri hizmetleri.
    sarkiyi da dinledim, "yan odaya yan odaya yan odaya digiturkkkkk" ve digiturk uyeligim konusunda biraz daha dusunmek istedigimi, onlara donecegimi soyledim...
    *
  • son 10 dakikadır gerçek bir insanla görüşmek istiyorum ama kayboldum menüde. lanet olsun.

eklenti: ben çektim, siz çekmeyin. sihirli yol: 1-3-0 !! ilk "1" soyadı onayı için.
  • eğer arayıpta , ben digiturk üyeligimi iptal ettirmek istiyorum derseniz , sizinle uzun uzun pazarlık yaparlar , önünüze bazı şartlar sunarlar, eğer yine diretirseniz ertesi gün bu sefer onlar sizi arar , ve bu sefer daha cazip bir ödeme seçeneği veya paket sunarlar . birebir yaşanmıştır

(bkz: baba tripleri)
  • üye değilseniz ya da eski üye iseniz sizi kazanmak için aradıklarında "televizyon kullanmıyorum" dediğiniz an ışık hızı ile kurtulabildiğiniz tacizci oluşum.

aslında kurtulmak için dememiştim onu ben, benim evde gerçekten televizyon yok, aslına bakarsanız internet de yok, geçen ay komşu kedilerine bakmamı rica ettiği sırada belki lazım olur diye şifresini verdiydi bana, oradan bağlanıyorum ben, ama o da haftaya taşınıyor.

konu niye buralara geldi şimdi bilmiyorum, çok içlendiysem demek. neyse, siz televizyonum yok diyin hemen gidiyorlar işte.
  • biraz daha bekletirse, beni " digiturk müşteri hizmetlerini arayan galatasaraylı " olarak meşhur edecek .

(bkz: ahmet galip meriç)
  • 30 tl'lik ödenmemiş fatura için insanlara dolandırıcı muamelesi yapan temsilcilere sahiptir. şöyle ki:

digiturk: xxx bey, ödenmemiş 30 tl'lik faturanız bulunmaktadır
    müşteri: tamam unutmuş olabilirim, yarın ödeyeceğim
    digiturk: en geç yarın öğlene kadar ödeyin lütfen, çünkü bir taahhüt vermişsiniz ve bu taahhüde uymak zorundasınız
  • x: iyi günler ben x nasıl yardımcı olabilirim?
    shrijani: iyi günler, ekranda "üyeliğiniz bu paketi kapsamıyor" yazıyor, ne yapmamız lazım?
    x: digiturk kimin adına kayıtlı?
    shrijani: (annenin adını söyler)
    x: annenizin doğum tarihi?
    shrijani: (büyük bir hevesle söyler fakat annenin bilinen doğum tarihi nüfusta kayıtlı olanla tutmamaktadır)
    x: hmm yanlış, peki anneannenizin kızlık soyadı?
    shrijani: (biraz tereddütle söyler fakat anneanne birkaç kez evlendiği için asıl soyadı kimse tarafından bilinmemektedir)
    x: hmm bu da yanlış, neyse peki kredi kartı numaranızı alabilir miyim?
    shrijani: (bu sefer büyük bir sessizlik, gelmiş geçmiş tüm call center anılarının, forward mail alemlerinin en rezili an itibariyle ben oldum hissi..)

(bkz: sen kapat ben ararım)
hesabın var mı? giriş yap