• o kadar para ve o kadar mal bir babayla beni de aynı eve soksan ben daha kötü bile olabilirdim.

--- spoiler ---

yanındaki kırmızılı kıza hallenmemiş olması beni şoka soktu. oysaki ben bir bacağa temas beklerdim.
    --- spoiler ---

binlerce mesaj geldi: ablası lan o. arkadaş tamam. ablası. olsun ben yürürüm. temas ederim allah allaaaaaah. bu arada mesaj atanlardan güzel olan kızlar varsa tekrar yazsın bana. şimdi herkese cevap veremediğimden arada kaynamasınlar.
  • psikopat demişsiniz ama bu bildiğin zeka geriliği yaşayan engelli bir arkadaş. o yüzden lütfen dalga geçmeyelim.
  • hayali seyircileri ile yaşayan bir çocuk.
  • 10 yaşında bir çocuk ve ben sahsen 10 yaşındayken saat dokuz oldu mu danalar gibi uyuyordum, bu bebe gece üclere kadar ortalıkta kafa mi kalir?
  • bazı gerizekalılara dert olmuş 10 yaşında küçücük çocuk. çok büyük olasılıkla otizmli ve şimdi sırf babası yüzünden iq fakiri yığınla aptalın hedefi oluyor. twitter'da falan yazılanları görseniz inanamazsınız. sonra insan ırkını neden sevmiyorsun?
  • (bkz: bilal oğlan)
  • tüm gününü lsd damlatılmış şekerlemeler yiyerek geçirdiği, su götürmez bir gerçek. her anı psychedelic hareketler sergileyerek geçiyor, muazzam !
  • belki ilerde babasından 1 milyon dolarlık küçük bi borç alıp bir inşaat devine dönüşür.

zbam! sonra bi bakmışız başkan olmuş.

edit: oldukça çirkin bi propagandaya alet edilen 10 yaşındaki zengin veled.
  • şu ortamda gelip ufacık çocuğa psikopat diyebilecek adamları göstermiş başlıktır .

10 yaşında lan çocuk . ayıp be .

edit:bu baslikta cocuğun hareketlerini hakaretler ile yorumlayan entryleri klinik psikiyatr arkadasima gosterdim. bastirilmiş pedofoli ornekleri olduğunu soyledi.

böyle başa böyle ......
  • kardeş piskopat demişsin ama bu gerizekalı.
hesabın var mı? giriş yap