şükela:  tümü | bugün
 • deniz tuzcuoğlu , göktuğ şenkal , burak kulaksızoğlu ve arbak refik dal'dan oluşan yeni bir grup . göktuğ , burak ver arbak'ın haluk levent'in grup elemanları olduğunu hatırlatmakta faide var . albümleri de bilahare piyasaya çıkacak imiş .
 • şu anda dream tvde yuxexes de canli çalmakta olan ve keşke performans açisindan vokalist grubun diğer elemanlarina ayak uydurabilse dedirten grup.
 • yarın albümleri müzikmarketlerde yerini alacak olan güzel grup, çıkış parçaları olan 'dün gece' nin klibide yarın ekranlarda olacak.
 • hayır ismini verdikleri albümleri müzik marketlerde yerini alan grup . dün gece isimli şarkıları da 4x4'ün ilk klibi etiketiyle müzik kanallarında dönmeye başladı .
 • bugüne kadar çok ii işler çıkarmış grupların ..içinde bulunan ve onlara yön veren .. hatta türk rock'ına yön veren .. sanatçılardan oluşan yeni.. ama çok tecrübeli.. işinin pirii bir grup... gitar ve vokalde deniz tuzcuoğlu, gitarda göktuğ şenkal, bas gitarda burak kulaksızoğlu ve davulda arbak dal.... olduğunu söylemem, sanırım yeterince fikir sahibi olmanızı sağlar... 11 parçadan oluşan albümleri "hayır" şüphesiz bizi doyuma ulaştıracaktır.. ustalar .. dört x dört, kendi deyimleriyle.."alternatif arayışlar yüzünden gerçeğinden uzaklaşmadan, rock müziğinin saf, sade ve de en sert haliyle ama yaşadığı çevreden kopmadan müzik yapmayı hedeflediklerini" belirterek .. yeni bir soluk getirdiler..
  ayrıca canlı performanslarını ilk defa 13 aralık balans "lansman konseri" nde izliyeceğim grup

  albümleri ; "hayır"

  01. var mısın
  söz & müzik: dört x dört

  02. dün gece
  söz & müzik: dört x dört

  03. arada bir
  söz & müzik: dört x dört

  04. yalan
  söz & müzik: dört x dört

  05. rüya & ceza (yalanlar)
  söz & müzik: dört x dört

  06. aylar geçer
  söz & müzik: dört x dört

  07. bir an olsun
  söz & müzik: dört x dört

  08. kırmızı
  söz & müzik: dört x dört

  09. söz verdim
  söz & müzik: dört x dört

  10. keşke bilseydi
  söz & müzik: dört x dört

  11. dün gece
  söz & müzik: dört x dört
 • solistleri overalldan tanıdık gelen grup..
  ben ta o zamanlar keşfetmiştim bu solisti yaa...
 • ikinci kliplerini 'aylar geçer' isimli şarkılarına çekmeyi planlayan grup...
 • canlı performanslarında döktüren, müziğe doyuran, ayrıca kadınım şarkısını tanju okanyorumunu dışarıda tutarsak en iyi yorumlayan grup. 12 mart'ta yeniden balans'ta dinlenmesi mümkün olan grup. web siteleri :
  http://www.4x4online.net/
 • ikinci klipleri disturbed'ün stricken klibine feci halde benzeyen grup.
 • hayır albümleri gerçekten güzel.

  ama nedense bazı şarkılarda drum machine kullanılmış hissiyatı uyandırdı bende. özellikle dün gece'de mesela.
  vokalistin sesi çok güzel bence. ama "sesim muhteşem olduğu için çok etkileyici söylemeliyim" dediği zamanlarda itici olabiliyor. dün gece-2'deki gibi..

  genel olarak da piyasaya yeni giren gençlerden oluşan bir grup imajı uyandırmıştı bende. haluk levent'le çalışıyor olduklarını öğrenince şaşırdım doğrusu.

  daha da iyi işler çıkarabileceklerini tahmin ediyorum. bu albümün soundunu da korusunlar..