• onbasi deyip gecme....neticede karsiladigi adam da muhtarbasi...boru degil...
  • cok aci lan durum, her kim olursa olsun her nekadar yuz karasi olursa olsun bu kisi ulkeyi temsil etmektedir ve ne yazikki ulkenin hatrina, itibarina ragmen bu tavirlar sergileniyorsa vay ki vay memleketin dunyadaki konumuna vayki bizi bu hale getirenlere. kiziyoruz ediyoruz, tamam yarisi ulkenin sigir, kalan yarisida bir boka yaramiyorki, adam gibi ne bir muhalefet ne adam gibi bir lider cikagilde su zaman kadar. gulelimmi tayyibin haline agliyalimmi memleketin haline, kendi sigirligimiza bunun gibi cinslere biraktigimiz icin.
  • bu saygısızlık türk halkına yapılıyor sananlarin yanildigi karsilama.

zamaninda türk halkinin hatrina gayet saygili davrandi tüm ulkeler. e baktilar saygili oldukca karsilanan kisiler bu saygiyi kendilerinin ustunlugu ve gücüne yormaya basladilar, olabilecek en alt kademe iletisime gectiler.

bence haksiz sayilmazlar. bu nedenle ben ve cogu kisi bu ayibin bize yani turk halkina degil sahislara yonelik oldugunda hem fikir.

kimse ayip halka diyerek sorunu gormezden gelmemeli.
  • çayanizm kokan bir harekettir.
  • erdoğan dan açıklama geldi ;
    onlar geldiğinde onbaşı mı çektim yanlarına.
  • atatürk'e her fırsatta alkolik diyen kişiyi on başı karşılarken; atatürk, elini ingiliz kralı öptürüyordu ki ankara'da. çünkü onun, milletin ayağına gitme gibi bir alışkanlığı yoktu.
  • aile ve sosyal politikalar bakanı sema ramazanoğlu'nun nükleer güvenlik bilmemnesi toplantısında ne işi var esas. bu kadının bu aralar çok ortalıkta gözükmeye başlamasının sebebini merak ediyorum.
  • nükleer zirvesinde aile bakanının ne işi var?
    sırf şu ensar vakfı olaylarındaki tavrı nedeniyle yanımızda dursun diye götürüldüğüne eminim.
    bu gibi muhteşem cinlikler yapan bir petty leader'ı bir petty officer'ın karşılaması da doğal.
hesabın var mı? giriş yap