• son zamanlarda sardığım ayşegül aldinç şarkısı.gayet güzel. zaten bizim nesilde bilinç altında mutlaka ayşegül aldinç dosyası vardır.
  • bazı şarkılar vardır damakta şarap dudakta sevgilinin tadını aynı anda barındırır resmen işte o şarkılardandır. ritmi ve sözleriyle sadece ruhumu değil vücudumu da saran şarkıdır. bir (bkz: ayşegül aldinç) (çoğu konuda idolümdür kendisi) delisi olup, (bkz: gökhan türkmen) 'den nedensiz haz etmeme rağmen defalarca art arda dinlediğim şarkıdır.
  • sanırım bugün arabada yirmi kere falan dinledim.ince ince veriyor melankoliyi,tek vuruşta nakavt şarkılardan değil.
  • ayşegül bir kadın olarak bile seni beğeniyorsam erkekleri anlamak lazım neler çekiyorlar, sesinin tonu ve tarzı ile çok güzel olmuş bu şarkı.
    hakikatten durum leyla..
  • son zamanlarda dinlediğim en muhteşem şey olabilir. hüzünlü gibi ama mutlu gibi de, bir acayip şarkı olmuş. büyüyünce ayşegül aldinç olsam keşke *
  • ayşegül aldinç'i ve sesini duyduğuna sevindiren şarkı. kadın güzel, şarkı güzel... daha ne olsundu.
  • naif şarkı.
  • ayşegül aldinç söylemiş ne güzel ne kibar bir şarkı....
  • ayşegül aldinç'in insanı dinlendiren şarkısı
  • çok güzel olmuş. bir de bana gökhan türkmen'i keşfettirdi. oturdum diğer şarkılarını dinledim. biraz melodrama oranı yüksek ama son zamanlarda dinlediğim en güzel sözler, en güzel şarkılar. nasıl bu adam daha meşhur olmamış, anlamadım. gerçi belki de olmuştur, ben biraz uzayda yaşıyorum.
hesabın var mı? giriş yap