• dünya düz de diğer gezegenler niye yuvarlak o zaman amk? dediğim makettir. beğenmedim.
  • öyle zaten. kim ki dünya yuvarlaktır diyor yanılıyor
  • maksadının düz dünya teoremini ispatlamak ile yakından uzaktan alakası olmadığı o kadar belli ki. resmen "küfür edin bana" tiplerinden bu adam.

küfür ederek mutlu etmeyin, amacına ulaşamasın.
  • tübitak bilim ödülünü alan imam hatipli çalışmalarını andıran makettir aynı zamanda.
  • bilim ilk çıktığı zamanlarda dünya yuvarlak dedi herkes inandı. bilim geliştikçe dünyanın düz olduğu daha iyi anlaşılmaya başlandı zaten. 100 sene sonra dünyanin küre şeklinde olduğuna inanan kimse kalmayacak. evet ben de dünyanın düz olduğuna inanıyorum. yuvarlak dünya teorisi çöküyor artık. sorusu olan? maymundan geldiklerine inanan küre dünyacılar, çekinmeyin. dünyayı yöneten güçler dünyanın düz olduğunun bilinmesini istemezler. hakaret edeceğinize vieodaki tezi çürütmeyi başarın da görelim. dünyanın düz olduğunu kabul eden sayısız bilim insanı ve düşünür var. öğrenin bunları.
  • adam trollük yapıyor düz dünyacılara atatürk imzası koymuş kenarada daşşak geçiyor
  • yaşı olmuş 40 hala aptal hala aptal. bide utanmadan söylüyor yaşım 40 diye. sen 40 değil 440 sene yaşasan yine aptal kalırsın
  • gencer kırk yaşında ve çok zeki olduğunu düşünüyor. arkadaşları ona lakap takmamış çünkü arkadaşı yok.
    tanım: büyükçe bir kar küresi reklamı içeren youtube videosu.
  • aynştayn mode on

bi gökdelenin tepesine çıkıp teleskopla baktığımda neden afrika'yı göremiyorum o zaman sayın tepsici bey?

aynştayn mode off

tanım: tanım yapılamayacak video.
  • bir insan neden gerizekalı olduğunu duyurmak için bu kadar uğraşır, üstüne video çeker ve bunu yayınlar ki? kendi içinde yaşasa olmuyor muydu?
hesabın var mı? giriş yap