• ilk şubelerini dikilitaş'ta yeni şubelerini de 2 yıl önce beşiktaş'ta açan, karadenizli bir aileye ait fırın/pastane.
    zaten çok lezzetli ve taze ürünleri varken son yıllarda resmen level atlamışlardır. sahiplerinin yurt dışına gidip eğitim alıp gözlem falan yaptığından şüpheleniyorum.
    lezzet yanında görsellik ve özgünlük olarak da aştılar kendilerini.
    ve fiyatlar hala beyaz fırın'dan falan daha uygun.

işbu entry ile reklam yapmıyor ve kendilerini tanımadığımı ve bi çıkarım olmadığını da beyan ediyorum.
  • osmanbey şubesi için konuşuyorum:

kuru pasta-kurabiye alırken kutuya koyduklarına dikkat edin. siz seçmediğiniz halde, aşağıdan bayatlamaya başlamış satılmayan kuru pastaları da dolduruyorlar kutuya.

seçmediğiniz, bayat ürünlere de para veriyorsunuz, kazıklanıyorsunuz.

bizim başımıza geldi, sizin başınıza gelmesin...
  • şu an dış ticaret bölümünde stajımı yapmakta olduğum rebar üreticisi ve ihracat yapmakta olan şirket
  • 1978 yılında kurulmuş olan büyük bir dış ticaret şirketinin de adıdır..

http://www.ekinciler.com/
  • beşiktaş şubesinde cincüce çalıştırdıklarını düşünüyorum. yoksa o tempoyla çalışıp müşterilerle o kadar düzgün ilgilenilmesi pek insan işi gibi durmuyor. *
    7/24 çalışıyorlar ya da böyle kapanır gibi yapıp hemen açıyorlar dükkanı tam emin değilim zira yaz-kış, gündüz-gece ne zaman önünden geçsek açıklar. yani öyle bi şey olmasın tabii ama gece beşiktaş'ta birileri tarafından takip edilsem, kendimi güvende hissetmek için ekincilere doğru koşarım orada olduklarından emin olarak.

kapının önündeki kafesin sahibine de buradan selam yollamak istiyorum, özledik.
  • beşiktaş'takinin içi kahveli krema ve çilek dolgulu bir pastası var ki enfes. bu kadar geç keşfettiğime üzüldüğüm pastane.
  • asıl ve eski adı "kufrag" olan mardin'in mazıdağı ilçesine bağlı köyün resmi adı.

(bkz: mazıdağı/#24393076)
  • beşiktaş'ta bunlardan daha iyi tahinli çörek yapannı görmedim, bu arkadaşlar da vasat seviyede yapıyor. beşiktaş'ta bol mazemeli bir tahinli çörek yiyebileceğimiz bir yer bulamayacak mıyız arkadaş?
  • beşiktaş şubesinde inanılmaz nazik ve ilgili çalışanlarını bulunduran fırın.
  • aynı zamanda ordu'nun perşembe ilçesine bağlı bir köy.
hesabın var mı? giriş yap