• (bkz: sozluk fm)
  • (bkz: radyo ek$i)
  • bugün ciddi ciddi eksikliğini hissettiğim proje. eeeeyyyy kanzuk efendi duy sesimi!
    böyle bi internet radyosu açsak, başına da farklı saatlerde 2-3 konuşmacı, entry okuyup tartışan, gündemi yorumlayan, 1-2 saatlik programlar yapan arkadaşlar olsa* ne de güzel olmaz mı?
    gündem kaynıyor, geyikler akıyor ama bilgisayar başında ya da telefonda bakacak durum yok. e bakmakta lazım fransayı patlatmışlar amk daha ne olsun? sabahtan beri anca kulaklıktan müzik dinliyoz. halbuki böyle bi radyomuz olsa ekşi tadında dinlesek, geyiklere gülsek, tartışmalara atarlansak ne de güzel olmaz mı?
    bunu bi düşünelim kanzuk'cuğum. devir teknoloji devri bi internet radyosu şart.

edit: konsepte uygun radyo oyunu yazacak yazardaşlardan mesaj geldi. o da süper olur.
  • az önce aklıma geldi ekşi radyo olsa da dinlesek diye. biraz araştırdım bu başlığı buldum. fikir gerçekten güzel değil mi? (bkz: discodisco) nickli yazar fikirlerime tercüman olmuş. dikkat çeken entryler, başlıklar okunur, tartışılır. hem kan aranıyor, yardım kampanyaları gibi şeyler de bu sayede daha kolay organize olmaz mı?

(bkz: geceye bir şiir bırak) gibi başlıklardan şiirler okunur.

(bkz: şu anda çalan şarkı) gibi başlıklardan şarkılar falan çalardı.

bunlar gibi şu an aklıma gelmeyen çok fazla şey olabilir. ya tamam reklam alıp sözlüğe para da kazandırabilir sonuçta. en azından bunun hatrına sözlük yönetimi bunu bi düşünsün. bence çok güzel olurdu. sizce?
  • çok değil sözlük yazarlarından bir kısmı ile kurulu bir ekiple bile milyonların fm'i olur.
  • bir çaylak olarak az önce aklıma gelen proje.
    ilk şarkı olarak da: pearl jam- black
  • böyle birşey neden yok yahu olsa süper olur.
  • bu önemli proje hayata geçerse sunucu-dj olmak için ilk sıradan talibim.
  • az önce (bkz: şu anda çalan şarkı) başlığından, başlık açmak yerine aramaya inandım ve buraya geldim.

benden önce 3-5 arkadaş böyle bir şeyden bahsetmiş.

bu bunca yıldır neden yapılmaz hakikaten hayret!

ekşi radyo kolay bir proje, ekşiye girildiğine sadece tek bir butonla ekşi radioyu açabilmeliyiz.

çok bir şey istemiyoruz orada 7/24 her telden şarkı çalsın yeter.

sadece şu anda çalan şarkılar başlığından random dönse bile keyifli bir dinlenme olayı yaratır.
  • (bkz: sourberry)
hesabın var mı? giriş yap