şükela:  tümü | bugün
 • (bkz: sozluk fm)
 • (bkz: radyo ek$i)
 • bugün ciddi ciddi eksikliğini hissettiğim proje. eeeeyyyy kanzuk efendi duy sesimi!
  böyle bi internet radyosu açsak, başına da farklı saatlerde 2-3 konuşmacı, entry okuyup tartışan, gündemi yorumlayan, 1-2 saatlik programlar yapan arkadaşlar olsa* ne de güzel olmaz mı?
  gündem kaynıyor, geyikler akıyor ama bilgisayar başında ya da telefonda bakacak durum yok. e bakmakta lazım fransayı patlatmışlar amk daha ne olsun? sabahtan beri anca kulaklıktan müzik dinliyoz. halbuki böyle bi radyomuz olsa ekşi tadında dinlesek, geyiklere gülsek, tartışmalara atarlansak ne de güzel olmaz mı?
  bunu bi düşünelim kanzuk'cuğum. devir teknoloji devri bi internet radyosu şart.

  edit: konsepte uygun radyo oyunu yazacak yazardaşlardan mesaj geldi. o da süper olur.
 • az önce aklıma geldi ekşi radyo olsa da dinlesek diye. biraz araştırdım bu başlığı buldum. fikir gerçekten güzel değil mi? (bkz: discodisco) nickli yazar fikirlerime tercüman olmuş. dikkat çeken entryler, başlıklar okunur, tartışılır. hem kan aranıyor, yardım kampanyaları gibi şeyler de bu sayede daha kolay organize olmaz mı?

  (bkz: geceye bir şiir bırak) gibi başlıklardan şiirler okunur.

  (bkz: şu anda çalan şarkı) gibi başlıklardan şarkılar falan çalardı.

  bunlar gibi şu an aklıma gelmeyen çok fazla şey olabilir. ya tamam reklam alıp sözlüğe para da kazandırabilir sonuçta. en azından bunun hatrına sözlük yönetimi bunu bi düşünsün. bence çok güzel olurdu. sizce?
 • böyle birşey neden yok yahu olsa süper olur.